بهترین روش درمان خماری متادون چیست؟

روش ترک اعتیاد متادون بدون درد
تاریخ انتشار : 25.01.1399
مدیر سایت

اعتیاد به مصرف متادون به تنهایی ممکن است به ندرت پیش بیاید. معمولا بیشتر بیماران یا به دلیل استفاده مداوم به دلایل پزشکی ویا در بیشتر موارد برای ترک اعتیاد یک مخدر دیگر به واسه متادون درگیر مصرف متادون می شوند. روند ترک اعتیاد متادون دقیقا مانند اعتیاد به هر مخدر دیگری می تواند دشوار باشد. اما رعایت یک سری نکات به بیماران کمک می کند تا این مرحله را به خوبی پشت سر بگذارند. در این مقاله قصد داریم روش های درمان خماری متادون را بررسی کنیم و ببینیم کدام راه حل ها عملی اند و کدام یک شعار های تبلیغاتی بیش نیستند.

خماری متادون چند روز طول می کشد؟

بسیاری از بیماران مبتلا به اعتیاد می پرسند خماری ترک متادون چند روز است. این افراد معمولا از عوارض ترک اعتیاد و درد های ناشی از خماری متادون می هراسند. در صورتی که اگر ترک اعتیاد با روش صحیح انجام شود، دوره خماری و سم زدایی به بهترین شکل سپری می شود. متخصصین با تجربه در کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی دکتر جوادی در برخی موارد با توجه به شرایط و مدت زمان مصرف بسیاری از بیماران را به صورت سرپایی درمان می کنند. اما به طور میانگین علائم خماری 3 روز بعد از قطع مصرف متادون شروع می شود و در روز ششم به اوج خود می رسد.

کلنیک ترک اعتیاد متادون

معمولا این علائم بعد از دو هفته از بین می روند. در طول این مدت پزشکان کلینیک دکتر جوادی با استفاده از روش های کمکی، علائم ناشی از خماری متادون را تا جای ممکن کاهش می دهند. پروسه سم زدایی متادون هم اگر در یک مرکز سم زدایی بدن و تحت نظر افراد متخصص انجام شود تنها بین 2 تا 3 به طول می انجامد.

بهترین راه درمان خماری قرص متادون چیست؟

به طور قطعی یک راه مشخص برای از بین بردن درد ناشی از خماری متادون یا هر ماده مخدری وجود دارد. با توجه به گسترش علم و استفاده از روش های جدید درمانی بهترین روش برای هر بیمار با در نظر گرفتن شرایط، پیشنهاد می شود. برای کاهش عوارض ترک اعتیاد قرص و شربت متادون چند نکته کلیدی وجود دارد که رعایت آن ها در کنار یکدیگر می تواند بهترین درمان برای از بین بردن خماری متادون باشد.

استفاده از روش های مشاوره ترک اعتیاد، گروه درمانی، جایگزین داروهایی که پزشک تجویز می کند و همچنین تغییر سبک زندگی از جمله مهم ترین نکات ترک متادون هستند. استفاده از داروهای سم زدا در برخی موارد می تواند علائم ترک اعتیاد متادون را تا 3 روز کاهش بدهند اما تجویز این دارو باید توسط پزشک باشد. تجربه های حاصل از کلینیک های ترک اعتیاد نشان می دهند که در مرحله اول انتخاب یک مرکز تخصصی برای ترک اعتیاد و بعد حمایت خانواده مهم ترین عوامل در ترک اعتیاد آسان هستند.

بهترین راه درمان خماری متادون

روش کاهش تدریجی چقدر در ترک اعتیاد متادون موثر است؟

واقعیت این است که استفاده از روش ترک اعتیاد تدریجی با کاهش دوز مواد مخدر یکی از بهترین روش ها برای درمان اعتیاد است. برای اعتیاد به مواد مخدری مانند متادون هم این روش استفاده می شود. استفاده از درمان ترک اعتیاد تدریجی متادون یکی از راه حل هایی است که نه تنها عوارض ترک اعتیاد را در بیمار کاهش می دهد بلکه با کم کردن وابستگی ذهنی و جسمانی در مرور زمان فرایند ترک اعتیاد و خماری ترک متادون را به مراتب راحت تر می کند.

درمان خانگی برای خماری متادون امکان پذیر است؟

ترک اعتیاد خودسرانه در خانه می تواند به اندازه خود اعتیاد عوارض داشته باشد. عمدتا بهترین راه این است که بعد از انجام آزمایشات لازم بیماران دوره سم زدایی را در یک کلینیک تخصصی سپری کنند و سپس روش های کمکی دیگر را بدون بستری به کار گیرند. عده ای بیماران که تمایل به بستری شدن ندارند می توانند در ابتدا دوز های دارو های جایگزین که توسط پزشک تجویز شده اند را دریافت کند و فقط برای معاینه نزد پزشک بروند. فراموش نکنید در این دوره داشتن یک رژیم غذایی مناسب ترک اعتیاد می تواند کمک ویژه ای به درمان بیمار کند.

با توجه به تاثیر بی نظیر مشاوره و گروه درمانی در ترک اعتیاد متادون این حقیقت بر کسی پنهان نیست که حضور در کلینیک ترک اعتیاد قطعا می تواند تاثیر بهتری در کاهش عوارض متادون و خماری آن داشته باشد.

درمان خانگی خماری متادون

آیا روش ترک متادون بدون درد هم وجود دارد؟

همه روش ها و نکاتی که در مورد ترک اعتیاد متادون بررسی کردیم در به حداقل رساندن دوره ترک اعتیاد و عوارض خماری متادون کاربرد دارند. اما توجه داشته باشید که نمی توان یک راه حل به تنهایی برای ترک متادون بدون درد را پیشنهاد کرد.

داروهای مناسب در ترک اعتیاد متادون چیست؟

بسیاری از افراد با دیدن چند تبلیغ بیزنسی که حاوی شعار هایی مانند “بهترین روش ترک متادون بدون درد با بوپرنورفین” یا ” ترک متادون با کلونیدین” هستند، فریب می خورند. آن ها تصور می کنند که به راحتی با خوردن قرص هایی مانند ب2 یا کلونیدین می توانند یک ترک اعتیاد رویایی بدون درد را تجربه کنند؛ اما چنین نیست. در واقع استفاده از داروهای جایگزین راه حلی برای درمان اعتیاد نیست و اگر بدون تجویز پزشک مصرف شوند نه تنها کمی به درمان خماری متادون و ترک اعتیاد آن نمی کنند بلکه خودشان باعث ایجاد اعتیاد در بیمار می شوند.

 

کمک به ترک مواد مخدر در کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی توسط باتجربه ترین پزشک ها و جدید ترین روش های سم زدایی برای بیماران انجام می شود که عوارض خماری متادون را به حداقل حالت ممکن می رساند. شما هم می توانید در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با شماره تلفن 22222241-021 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

سلام .من شربت متادون مصرف میکنم و زیاد عرق میکنم شبا نمیتونم بخوابم چند بار می خواستم ترک کنم ولی نتوستم .چیکار کنم

محمد علیزاده
14 اردیبهشت 1399

  سلام
  شما میتوانید با توجه به مقدار دوز مصرفی شربت متادون از جدیدترین روش های سم زدایی بدن استفاده کنید.جهت اطلاع از دوره های درمانی با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید، مشاوران ما در کلینیک آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند.

  کلینیک دکتر جوادی
  15 اردیبهشت 1399

   سلام من ۳روزه رفتم کلینیک ترک متادون دو روز اول سم زدایی کردم بعد دکتر بهم قرص ب۲ داد نظر شما چیه جناب دکتر من ۸ماهه متادون مصرف میکنم روزی ۲۰میل

   بهرام نورمحمدی
   7 مرداد 1400

    با مصرف قرص ب2 برای ترک اعتیاد ، تنها نوع مواد مصرفی خود را تغییر داده اید. روش های اصولی ترک اعتیاد: روان درمانی، ویزیت روانپزشک و روانشناس و دریافت برنامه ترک اعتیاد برای هر شخص بصورت جداگانه با توجهد به شرایط جسمی و روحی او

    hdmteam
    16 شهریور 1400

   سلام خسته نباشید من روزی 2الی 6گرم شیره میخورم صبح ظهر بعدازظهر شب نصفه شب الان چند روزی هستش قرص متادون 20مصرف میکنم روزی یک عدد شب ها هم قبل خاب مسکن میخورم تا بخابم اعصاب نزاشته واسم یکی حرفی میزنه فورا باهاش گلاویز میشم موندم چطور ترک کنم ممنون

   یعقوب کر
   15 شهریور 1400

    شما با مصرف قرص متادون تنها نوع مواد مصرفی خود را تغییر داده اید! لطفاً قبل از مصرف هر دارویی راجبه عوارض آن مطالعه کنید. متادون در همان مصرف اول،حالت وابستگی شدید را در بیمار ایجاد میکند و تنها روش ترک اعتیاد، روش های اصولی بدون آسیب‌های روحی و جسمی است.
    روش های اصولی ترک اعتیاد
    https://drjavadiclinic.com/service/detoxification/

    hdmteam
    16 شهریور 1400

  من۵روره متادون را درخانه وخودسرانه ترک کردم و پاهام به طور عجیبی درد میکنه درحدی که خوابو ازم گرفته ممنون میشم راهنماییم کنی

  وحید محمدی
  23 مرداد 1400

   ترک یابوبی به هیچ عنوان روش اصولی نیست و عوارض این روش گاهاً غیرقابل جبران است. برای کنترل علائم ترک متادون، به پزشک متخصص ترک اعتیاد مراجعه کنید.

   hdmteam
   14 شهریور 1400

سلام
من چندسالی بخاطر مشکلاتیکه برام پیش اومده بود متادون مصرف میکردم ، صبح یه نصفه – بعد اظهرم یه نصفه دیگه
الان تقریبا دوماهه کامل قطع کردم فقط سیگار میکشم و شبا بخاطر بی خوابی دوتا آلپرازولام میخورم
نمیخوام به آلپرازولام وابسته شم – درمانیوجود داره که مشکل خواب من درست بشه؟

مسعود
15 اردیبهشت 1399

  سلام
  بیخوابی از علائم ترک متادون است که بیمار نمی‌تواند به تنهایی آن را درمان کند و موجب می‌گردد که شخص دوباره مصرف متادون خود را آغاز کند، به شما توصیه می کنیم حتما برای درمان بی خوابی بعد از ترک اعتیاد اقدام کنید.

  کلینیک دکتر جوادی
  16 اردیبهشت 1399

  سلام,شرمنده چطوری متادنو ترک کردین

  Ava hossini
  4 مرداد 1400

هر موقع خواستم ترک‌ کنم درد پاهام‌ نزاشت یعنی با اینکه ۱ ماه پاک بودم وای بازم ‌پاهام درد میکرد احتمال داره درد پاهام ‌به خاطر چیزه دیگه تی باشه؟؟؟؟

بهزاد رضایی
22 اردیبهشت 1399

  درد پاها، خمیازه، عرق کردن شدید و بیخوابی از علائم ترک مواد مخدر است. میتوانید به پزشک ترک اعتیاد این مرکز مراجعه و برای کنترل و درمان علائم ترک خود اقدام کنید.

  کلینیک دکتر جوادی
  27 اردیبهشت 1399

سلام خسته نباشید من قرص متادون مصرف میکنم حالا میخام ترک کنم قضییه منم مفصله تو متن پیام نمیشه بگم زنگ میزنم به مشاوراتون میگم..مرسی تشکر

داوود زمانی
28 اردیبهشت 1399

  پذیرش و بستری برای ترک اعتیاد در کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی بصورت شبانه روزی می باشد و برای اطلاع از روش های ترک متادون مشاوران ما در کلینیک آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند.

  کلینیک دکتر جوادی
  29 اردیبهشت 1399

دکترعزیز بقدری دقیق خماری متادون را شرح دادید احساس کردم یک هم درد با من حرف میزند بهترین دارو برای درمان متادون چیست دکتر فلجم کرد بخدا

سید یدالله کریمیان سوق
7 خرداد 1399

  سلام آقای کریمیان عزیز
  قطع و ترک متادون بصورت ناگهانی عوارض شدیدی برای شما به همراه دارد، بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که همچنان پروسه درمان خود را زیر نظر پزشک باتجربه انجام دهید تا بهترین نتیجه حاصل شود. اگر در حال حاضر از نحوه درمان خود راضی نیستید به شما پیشنهاد می کنیم برای ادامه درمان از مشاورین ما کمک بگیرید، جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید. موفق باشید.

  کلینیک دکتر جوادی
  31 تیر 1399

سلام قرص بوپونورفین توسط چه پزشکی میتوان نسخه کرد

سید یدالله
7 خرداد 1399

  سلام وقت بخیر
  در این مرکز داروهایی مانند متادون و بوپرنورفین به دلیل خاصیت اعتیادآوری شدیدی که دارند به هیچ عنوان به بیماران نسخه‌ای داده نمی‌شود. توصیه ما برای کنترل علائم ترک، روش‌هایی به جز جایگزینی مواد مصرفی برای بیمار است.

  کلینیک دکتر جوادی
  21 خرداد 1399

سلام‌ من قبلامتادون مصرف میکردم روزی دوتاقرص چهل رفتم‌ دکترترک خداروشکرترکش کردم الان حدودنه ماه میشه اما این نه ماهه من پادرددارم پشت ساق‌پاهام جفتش واقعااذیت کنندس‌ لعنت ب این متادون‌ نمیدونم چکارکنم لطفا‌راهنماییم کنیدممنون میشم…

کامران حیدری
9 خرداد 1399

  سلام وقت بخیر
  برای کنترل علائم ترک پیشنهاد می‌کنیم حتما با پزشک متخصص مشورت کنید و راهنمایی بخواهید برای این منظور می‌توانید با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید. مشاورین ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

  کلینیک دکتر جوادی
  21 خرداد 1399

با عرض سلام.من ب هشت روز کامل قطع کردم خوردن قرص رو روزی ی ۴۰ اما هنوز اناگر نه انگار ی زره ه هم از درد بدن و پاهام کم نشده تا کی این دوره ادامه داره بخدا دیگه کم آوردم

Mehdi
23 خرداد 1399

  سلام دوست عزیز
  پاکسازی بدن از مواد مخدر حدود 20 روز زمان لازم دارد، در این مدت برای حفظ انگیزه خود و کنترل درد به پزشک مراجعه کنید تا مجدداً بازگشت به اعتیاد نداشته باشید. تلفن تماس با مشاور: 41 22 22 22 – 021

  کلینیک دکتر جوادی
  6 مرداد 1399

همان کارهایی را که در کلینیک قرار است برای بیمار انجام دهید بهتر نیست در همین صفحات بنویسید.تا بیمار خودش آنرا انجام دهد. حتما باید جیبتان را از پول این بدبختان پر کنید؟ یک ذره وجدان داشته باشید. چرا همگی کار و کاسبی راه انداختید؟ مثلا نمیتوانید راهی نشان دهید که مردم بدون مراجعه به پزشک خود را درمان کنند؟ یا مثلا داروهایی را معرفی کنید که مردم استفاده کنند؟ چقدر دنبال پولید؟

محمد نجفی
31 خرداد 1399

  با سلام
  جناب نجفی عزیز درمان اعتیاد نیاز به کمک و همراهی دارد و درمان آن به تنهایی امکان پذیر نیست، زیرا فرد مصرف کننده بدلیل عدم کنترل علائم ترک مجدداً مجبور به مصرف مجدد می گردد و فقط پروسه درمان خود را سخت تر می کند. وابستگی به مواد مخدر با خوددرمانی یا قطع مصرف درمان نمی شود، بلکه نیاز به پزشک و تشخیص و ارائه راهکارهای علمی و اصولی دارد. همچنین کسی نمی‌تواند آسیب های بلند مدت مصرف مواد مخدر را انکار کند، بنابراین عدم روان درمانی نیز به برگشت اعتیاد منجر می شود. ما در کلینیک ترک اعتیاد با ترکیب چندین روش درمان و همراهی با فرد بیمار به او کمک می کنیم تا در نیمه راه درمان را رها نکند.

  کلینیک دکتر جوادی
  31 تیر 1399

  تا نباشد چوب تر فرمان نبرد گاو نر…آدم معتاد تا نره زیر نظر پزشک ترک نمیکنه…تو خانه به هیچ عنوان نمیشه ترک کرد… این روش های ترک تدریجی که مثلا بیای روزی یه سی سی از مصرف شربت متادون کم کنی تو ۹۹درصد موارد شکست میخوره…دیدم که میگم

  مهرداد
  8 مرداد 1399

   فرمایشات شما کاملا صحیح می باشد
   ولی به نظر من کسی که به مواد آلوده میشه دیگه هیچ وقت نمی تونه از نظر روانی مثل روز اول بشه. وسوسه تا اخرین روز عمرت باهاته چون لذت نئشگی رو چشیدی ….
   فقط خدا بدادمون برسه ترو خدا فقط خودتون رو به متادون الوده نکنید. ترک متادون از ترک شیشه هم سخت تره

   گمنام
   1 آذر 1399

    سلام جناب دکتر خسته نباشید ممنون ک درراه بهبودی بیماران اعتیاد کمک می کنید
    من معتادنبودم به یک بیماری سخت مبتلاشدم که دکتربخاطرکاهش درد متادون تجویزکرد الان میتلاشدم هرکاری کردم بتونم ترک کنم میسرنشدکاملادارام عوراضش راروی کلیه وکبدم حس میکنم شهرستانم هستم امکان امدن وبستری شدن توکلینک شماراندارم
    لطفا راهنمایی کنید

    کامران جاویدان
    15 مرداد 1400

     لطفاً به کلینیک های معتبر با مجوز درمان اعتیاد مراجعه کنید. و به هیچ عنوان از دیگر داروهای شبه مخدر برای ترک استفاده نکنید.

     hdmteam
     16 شهریور 1400

سلام عزیزان ، خواستن توانستن هست مطمئن باشید میتونید ترکش کنید ، به خدا توکل کنید و ازش کمک بخواید مطمئن باشید کمکتون میکنه ، دردی که دارید تحمل میکنید مطمئن باشید خیلی کمتر از دردی هست که تو آینده به خاطر اعتیادتون خانواده میکشه ، فقط عزیزترین کسی که تو زندگیتون دارید بیارید جلو چشماتون و به خاطر دل اون ترک کنید بهتون انگیزه میده و هر چی این درد تحمل کنید از اون طرف یه قدم به پاکی نزدیکتر میشید مطمئن باشید بالاخره به سلامت کامل میرسید به روزهایی که قبل از اعتیاد داشتین ، عزیزان فقط خدا رو صدا کنید کمکتون میکنه ، بذارید کنار انشالله درست میشه ، برای کاهش دردتون از مسکن اصلا استفاده نکنید به جاش از عرق سنبل طیب و 10 عرق آرامش بخش استفاده کنید خصوصا قبل خواب خیلی جواب میده و میذاره بخوابید ، میدونم خیلی خیلی سخته ولی تا دیر نشده بجنبید تمومش کنید ، یه شعار همیشه هست که میگه تو خماری کسی نمرده هر کی مرده از نعشگی بوده ، به امید پاکی هر ایرانی پارسی

عباس
31 خرداد 1399

  سلام دوست عزیز
  ممنون از حضورتون و بیان تجربیاتتون

  کلینیک دکتر جوادی
  6 مرداد 1399

  عاشقتم پسر حرف نداشتی هرکی کامنت زده بود همرو شوکه و بی انگیزه و روحیه کرده بود بکامنتی که زدی رسیدم. فقط میتونم بگم دمت گرم

  بینام
  19 شهریور 1399

دمتون گرم.خیلی عالی خدا خیرتون بده

پارسا
10 تیر 1399

۷سال هست متادون مصرف میکنم روزی ۲۰سی سی الانم زندانی هستم اومدن مرخصی برای ترک بهترین روش وکوتاهترین ش چی؟

علی اقا محمدی
17 تیر 1399

  سلام آقای محمدی عزیز
  همانطور که به دوستان گفته شد ترک متادون سخت و با علائم ترک آزاردهنده همراه است که نیاز به کنترل توسط پزشک متخصص دارد. همچنین عوارض قطع متادون ممکن است تا مدت ها همراه شما باشد و آسیب های آن به طور کامل رفع نشود.
  به پزشک مراجعه کنید و از درمان تجربی و خانگی بپرهیزید. برای درمان قطعی و بدون درد، بستری در مرکز ترک اعتیاد پیشنهاد می شود. همکاران ما با توجه به زمان مرخصی شما می توانند روی درمان برنامه ریزی کنند.
  شما می توانید با شماره 41 22 22 22 – 021 جهت دریافت وقت مشاوره تماس بگیرید.

  کلینیک دکتر جوادی
  31 تیر 1399

سلام من زندانی هستم مدت ۷ساله که روزی ۲۰ سی سی متادون میخورم و هربار خواستم تو زندان با کمک بچه های NA ترک کنم نشود یعنی خیلی بد خماری داره جوری میشه که هرکی که از اول میخواست کمکم کنه و همش میگفت ترک کن بعداز چند روز که خماری من و میبینه از ترس این که برام اتفاقی نیوفته بی خیال میشه. نمیدونم چرا ولی وقتی خمارمیشم تا مرگ میرم. حالا از شما تقاضا دارم جدیدترین وبهترین روش ترک رو به من معرفی کنید اخه من دو هفته دیگه بیشتر مرخصی ندارم و باید برگردم ممنون میشم جواب من و سریع بدید

علی محمدی
17 تیر 1399

  سلام دوست عزیز
  در اولین فرصت برای معاینه و بستری در کلینیک با شماره 41 22 22 22 – 021 با ما تماس بگیرید.
  متاسفانه قطع یکباره مواد مخدر کار بسیار نادرستی است که احتمال کما و تشنج را دارد. لطفاً از ترک خودسرانه بپرهیزید و درمان خود را به تیم حرفه‌ای ما بسپارید.

  کلینیک دکتر جوادی
  8 مرداد 1399

من نزدیک به پنچ ساله به منظور ترک اعتیاط گرفتار متادون درمانی شده ام هنوز نتوانستم متادون ترک کنم .راهکار مناسب که بتواند کمکم کنه چیست.

موسی خسروی
20 تیر 1399

  با سلام، ترک متادون سخت و پر از علائم است برای درمان قطعی و بدون درد، بستری پیشنهاد می شود. می توانید برای دریافت وقت مشاوره با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید.

  کلینیک دکتر جوادی
  31 تیر 1399

سلام خسته نباشید یک بار ترک کردم بار اولم بود بد نبود ولی دوباره شروع کردم الان که می خوام بزارم کنار روز6 ترکم هست دارم از درد مرگمو میبینم مصرفم تقریبا بالا بوده یه راهنمایی کنید.فقط دو روز قرص نوافن خوردم کمی ارومم کرد ولی میترسم وابسته بشم راهنمایی بهم کنید ممنون میشم

جواد
31 تیر 1399

  سلام دوست عزیز
  ترک یکباره مواد مخدر کار بسیار نادرست و خطرناکی است و در صورت حصول نتیجه هم کاملاً اثر کوتاه مدت دارد. درمان اعتیاد جنبه های مختلفی از جمله روان درمانی دارد که در این صورت حتی انگیزه شما هم برای ترک بیشتر می شود. ما درمان به صورت بستری و سم زدایی مواد به روش تدریجی که بهترین درمان است را به شما پیشنهاد می‌دهیم، حدوداً ۱۰روز زمان میبرد و بیشترین بهبود حاصل می‌شود.
  در صورت تمایل به دریافت مشاوره حضوری با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید.

  کلینیک دکتر جوادی
  1 مرداد 1399

باسلام خدمت دوستان و همدردهای عزیز من حدود یک ماه میشه قرص متادون روترک کردم دوتا بیست میل می‌خوردم ولی تو خونه کم کم ترک کردم ولی هر روز بدن درد دارم بخصوص پاهام من کارگری میکنم خدا شاهده نمیتونم سرکارنرم اگه کسی می‌تونه راهنمایم کنه که این پادردم تموم بشه به امید پاکی همه معتادان عزیز و گمنام یاعلی

داود
9 مرداد 1399

  سلام دوست گرامی
  شما باید حتماً توسط پزشک متخصص ویزیت شوید و داروهای مناسب شما جهت درمان تجویز گردد. برای دریافت نوبت با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید.

  کلینیک دکتر جوادی
  11 مرداد 1399

سلام…عرض ادب … جناب دکتر عزیز بنده ۳۰سال سن دارم و از قبل مصرف ۷۵ کیلوگرم وزن داشتم و الان هم همون ۷۵ کیلوگرم هستم اولش دو سال تریاک مصرف میکردم و چهار سالی میشه متادون مصرف میکنم من تا مصرف روزانه ۵عدد قرص ۴۰ متادون پیش رفتم ولی تصمیم گرفتم دوز مصرفی رو کم کنم و درحال حاضر حدود یکساله که روزانه یک عدد قرص۲۰ مصرف میکنم…برای ترک بنده چه راهکاری دارید شما و اینکه درحال حاضر شرایط بنده رو برای ترک چطور می بینید؟؟؟
تشکر از لطف شما ?

رضا پورملک
15 مرداد 1399

  سلام دوست عزیز
  برای دریافت برنامه ترک اعتیاد نیاز است به صورت حضوری توسط روانشناس و پزشک کلینیک ویزیت شوید، برای دریافت وقت مشاوره با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید.

  کلینیک دکتر جوادی
  24 شهریور 1399

سلام من ۳سال قرص متادون روزی ۲۰میلی مصرف میکنم بخاطر ترک تریاک جناب دکتر جوادی عزیز کلینیک شما در تهران است اما من بچه جنوب هستم هرمزگان. از شما می خواهم راهنماییم کنید چکار کنم آیا باید به تهران بیام یا اینکه شعبه در هرمزگان دارید متشکرم اگر راهنمایم کنید.

هنرمند
22 مرداد 1399

  سلام دوست عزیز
  شما ترک اعتیاد نکرده‌اید، فقط نوع اعتیاد را تغییر دادید. در حال حاضر فقط در تهران شعبه داریم و شما می توانید جهت تعیین وقت با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید و بعد از هماهنگی های لازم در صورت لزوم به کلینیک مراجعه کنید.

  کلینیک دکتر جوادی
  22 مرداد 1399

   سلام بنده ۸ساله که متادون مصرف میکنم اول میخواستم بدونم روی هورمونهای مردانه ام اثر گذاشته یعنی اینکه امکان داره بچه دار نشم؟ دوم اینکه من دو مرتبه ترک کردم هر دوبار هم رفتم دکتر و سرم و داروها تجویز میکرد. به مدت یک هفته هرروز میرفتم مطبشون وبه مدت دو ساعت بدنمو سم زدایی میکردن، تا یک هفته که سم زدایی میکردم هیچ مشکلی نداشتم. خوابم همه چیم خوب بود ولی بعد از دوره هفت روزه سم زدایی بی خوابی و کلافگی خیلی فشار بهم می‌آورد مخصوصا بی خوابی. میخواستم بدونم روشی که دکترم برای ترک من انجام میده ، درسته؟

   علی جعفری
   5 شهریور 1399

    سلام دوست عزیز
    در مورد سوال اولتون یعنی مشکل باروری، باید به متخصص مراجعه کنید و با انجام آزمایشات این مسئله روشن شود. ولی قطعاً هورمون های بدنتون تحت تاثیر مصرف مواد تغییر می‌کند. هورمون‌های یک فرد سالم قابل مقایسه با مصرف کننده مواد محرک نیست.
    در مورد سوال دوم، چون اطلاعاتی از نحوه درمان شما و نوع داروهای مصرفی نداریم، نمی توان در مورد نوع درمان شما اظهار نظر کرد. برای بهبود بی‌ خوابی ناشی از ترک مواد مخدر، می توانید به کلینیک مراجعه فرمایید.

    کلینیک دکتر جوادی
    19 شهریور 1399

    سلام دوست عزیز بنده طبق تجربه بهت اطمینان میدم ک متادون برای بچه دار شدن هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه البته زمان مصرف احتمال نازای وجود داره ولی دو ماه بعد از ترک اگه کسی بچه دار نشه دلیلی دیگه داره .فقط ی کلاغ چهل کلاغ شده بین مردم ک متادون باعث نازای میشه۰دوست عزیز اگه بعد از ی هفته بب خوابو بدتر شدی این خصوصیات متادونه .دوش اب سرد بگیر و تا زانو پاتو بزار داخل ی طرف اب سرد ک نمک ریخته باشی توش.بهت قول میدم ۲۰روزه خوب شدی.اعتماد ب نفس و توکل ب خدا کن .موفق باشی التماس دعا.

    قربان
    13 شهریور 1400

     عوارض مصرف مواد شبه مخدر در هر کسی متفاوت است و لطفاً در این موارد از پزشک مورد نظر راهنمایی بگیرید .

     hdmteam
     13 شهریور 1400

   سلام ببخشید من همسرم ترامادل مصرف میکرد روزی 8تا 200هم شده مصرف کنه ولی یک جا نه حالا که میخواد ترک کنه بهش متادون دادن روزی 6تا در طول روز ولی دوزشو نمیدونم راهش درسته یا بد تر میشه از چاله نیو فتیم تو چاه البته کلینیک رفتیم

   بهناز باختر
   12 شهریور 1400

    ترامادول و متادون هر دو داروهای شبه مخدر هستند که وابستگی شدیدتری برای فرد مصرف کننده به وجود می آورد. بهترین روش برای ترک اعتیاد، روش است که در آن علائم ترک و میل به مصرف فرد کنترل و درمان گردد. با متادون تنها مواد مصرفی تغییر میکند!

    hdmteam
    13 شهریور 1400

هیچ مواد و چیزی نیست که جوابه متادون رو بده. فقط خودش جواب خودشو میده.
آب درمانی برای ترک متادون خیلی جواب میده.
متادون نامرده . نابودم کرد.
تا یک ماه درد و بی قراری فقط دارید عزیزام.
بعدش تا دو هفته ی دیگش فقط بی خوابی دمار از روزگار ادم در میاره.
بعدش به مرور زمان خوابتون اوکی میشه
تا دو ماه برای ترکش روش حساب کنید با کسلی آخراش.
برای رفع خماریش دوش آب سرد رو امتحان کنید
اراده کنید، به امید خدا ترک می کنید

محمد
26 مرداد 1399

من ۱۷سال پیش پس از ۷سال مصرف تریاک ترک کردم، سال ۸۲ ترک کردم تا الانم سالمم
پس خاهشا ناامید نباشید

امید رضایی
31 مرداد 1399

سلام مراکز ترک اعتیاد برای خیلی ها مناسبترین روش است زیرا فرد در حال ترک به هر چیزی چنگ میزند تا از خماری نجات پیدا کند به همین دلیل گاهی این چنگ زدن ها منتهی به نتیجه عکس هدف اولیه میشود هرچند من در منزل ترک کردم اما از کمک فوق تخصص روانپزشک و همسرم کمک گرفتم یعنی باز هم برای جبران علائم افسردگی ناشی از ترک نیاز به کمک پزشک ضروری بود الان بدون قرص خواب بدون داروهای بنزودیازپین دارم زندگی میکنم هرچند هنوز علایمی دارم اما وابسته به هیچ ماده ای نیستم موفق باشید

صادق
1 شهریور 1399

  سلام دوست عزیز
  ممنون از بیان تجربیاتتون، موفق باشید.

  کلینیک دکتر جوادی
  10 شهریور 1399

سلام من هر هفته برای مسائل زناشویی نصف قرص متادون مصرف میکنم امکان اعتیاد و یا مشکلاتی وجود دارد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

محمد حیدری
3 شهریور 1399

  سلام دوست عزیز
  بله، شما در حال وابسته کردن بدن خود به متادون هستید و در صورت قطع مصرف، علائم ترک آن بروز می‌کند. برای رفع مشکل خود به پزشک متخصص مراجعه کنید و خود را گریبان‌گیر اعتیاد نکنید. در صورت ادامه مصرف این قرص مشکل شما بهبود نیافته ، بلکه تشدید می‌شود.

  کلینیک دکتر جوادی
  16 شهریور 1399

  اصلااااااااا این کارو نکن، برای رفع مشکل زناشویی همونطور که دکتر گفتن به متخصص ارولوژی مراجعه کن دوست عزیز. همه ما که اعتیاد پیدا کردیم از سر همین مساله بوده ، میدونی ۵ میلیگرم متادون معادل ۲ الی ۳ (گرم) هرویین یا ۷ الی ۸ (گرم) تریاک است ! تا اخرش خودت بخون ! یادت باشه همه ما هم مثل شما به خودمون میگفتیم ما که معتاد نمیشیم ، فقط امشبه ، امشب امشب شد هر شب هر شب ….

  صادق
  17 شهریور 1399

  تو رو خدا تو رو جون هر کی دوس داری این کارو نکن من دقیقا همین کارو کردم اولش و الان ۲ ساله وابسته شدم و مصرف شده هر روز اخلاقم و رفتارم نابود و گند شده شکاک شدم طوری که همه از دستم ناراحت شدن و قهر کردن

  گول خورده
  6 مرداد 1400

سلام من شش سال ترامادول مصرف کردم، چون کارم سره پایی بود هنگام ترک فقط درده پاهام بود بی‌قرارم کرده بود. ترک کردم فقط با اراده و هدف.اینم بگم پنجاه روز درد و تحمل کردم که هروزش یه سال گذشت. ولی بعد یه سال به علت مشکلات خانوادگی به متادون رو آوردم چون دسترسی به متادون راحتتر بود. روزی چهار تا چهل که یه سال شد مصرف کردم ولی الان نزدیک ده روزه دوباره ترک کردم چون واقعا خسته شده بودم. خواستم به دوستان بگم فقط اراده و هدف می‌تونه باعث بشه این درد و تحمل کنید که حداکثر بیست و یک روز طول می‌کشه. من واقعیتش هر کلینیکی میرفتم به یه چیز دیگه معتادم میکردن، ولی توضیحاتی که تو این سایت خوندم معلومه کلینیک خوبیه، چون توضیحاتش نزدیک به تجربه من بود و قطعا بهشون سر میزنم برای تکمیل درمانم. یه خواهش که دارم از دکترا اینه که کسی که با پای خودش میاد برا ترک خیلی خستس کمکش کنید که به یه چیز دیگه معتاد نشه. دوستان حتی اگه قراره زندگیتونو بدید، بدید ولی ترک کنید. تو این روزگار اصلا اعتیاد توصیه نمیشه با تشکر از همه کسانی که با عشق زحمت میکشن

Mohsen gharib
9 شهریور 1399

  سلام دوست عزیز
  ممنون از اینکه به ما لطف دارید. تمام تلاش همکاران ما در کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی جلب رضایت شما عزیزان و شروعی دوباره برای شماست.

  کلینیک دکتر جوادی
  19 شهریور 1399

سلام به همگی .بیش از 1 ساعته دارم مطالب این سایت رو میخونم یه دارو یا یه روش ارائه ندادین دکتر

محمد
21 شهریور 1399

  سلام دوست عزیز
  1. روش درمان ثابتی برای درمان اعتیاد وجود ندارد که هر بیماری با دوزهای مختلف مصرف بتواند به تنهایی برای ترک اقدام کند.
  2. درمان اعتیاد یه درمان کاملاً تخصصی است که باید زیر نظر همزمان چند متخصص انجام شود و به همین دلیل باید برای درمان به کلینیک مراجعه کنید، زیرا استفاده نادرست یک دارو ممکن است اثرات جبران ناپذیری برای بیمار داشته باشد. ما بیماری که قبل از مراجعه به کلینیک یکبار به تنهایی برای ترک اعتیاد اقدام کرده باشد و در کما رفته یا دچار تشنج شده باشد کم نداشته‌ایم.
  3. در این سایت ما تلاش میکنیم بیماران یا خانواده آنها را با درمانهای مختلف و مطالب علمی در زمینه اعتیاد آشنا کنیم، ولی قرار نیست نسخه ارائه کنیم.
  4. اعتیاد هم مانند دیابت، کرونا و … یک بیماری است و برای درمان آن باید به پزشک مراجعه کنید. در اینترنت به دنبال نسخه درمان نباشید.

  کلینیک دکتر جوادی
  24 شهریور 1399

سلام. بنده 3سالی بود که از مورفین پاک بودم و چیزی مصرف نمیکردم. دوباره بعد 3 سال برای تفریح شروع کردم متادون خوردم حدود 12 روز پشت سر هم دوز 10. الآنم 3روز میشه گذاشتم کنار تو روز چهارم به سر میبرم. میخواستم بدونم چقدر خماری طول میکشه؟ اخر شب ها خیلی اذیتم میکنه بیشتر. با تشکر

علی اکبری
23 شهریور 1399

  سلام دوست عزیز
  تفریح با متادون!!! متادون یک ماده مخدر و محرک بسیار اعتیادآور است. ابتدا توصیه میکنیم شما به روانشناس آشنا به ترک اعتیاد مراجعه کنید و به دنبال رفع ریشه اصلی اعتیاد خود بروید. در مرحله بعد با ورزش و مصرف نوشیدنی‌های زیاد به دفع متادون از بدن کمک کنید. در زمان خماری میتوانید دوش آب سرد بگیرید تا احساس بهتری داشته باشید. ولی در هر صورت تاکید میکنیم که با روانشناس و متخصص ترک اعتیاد در طول این دوره در ارتباط باشید. عوارض قطع متادون ممکن است تا مدتها همراه شما باشد و حتی ممکن است آسیب های آن به طور کامل رفع نشود.

  کلینیک دکتر جوادی
  25 شهریور 1399

یه سوال داشتم اگه مصرف کننده متادون ..به جایی برسه که خود متادون جواب نده وبلعکس حاشو بدترکنه ..تکلیفش چیه. ممنون.اگه جواب بدین..من ۱۲سال بدون حتی مصرف یدونه کدئین داشتم پاک زندگی میکردم اون زمان متادون هنوز مد نشده بود …بعد لغزش کردم 1سال روزی ۳تا قرص ۴۰ مصرف کردم بلایی که تو این ۱سال سرم آورد تو اون چن ستل خلاف نیاورد الانم ۸ روز دارم اذیت میشم…دکتر جان نظرتان چیه …چیکار باید بکنم

محسن
29 شهریور 1399

  سلام دوست عزیز
  به شما پیشنهاد میکنیم هر چه زودتر برای ترک متادون به روش اصولی و علمی اقدام کنید. برای دریافت مشاوره با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید.

  کلینیک دکتر جوادی
  29 شهریور 1399

با سلام،دوسال مصرف روزی سه عدد قرص متادون چهل ،ایا امکانپذیر هست که نهایتا با پنج روز بستری در کلینیک و نهایتا گرفتن داروهای مربوطه مرخص شد؟

محمد
30 شهریور 1399

  سلام دوست عزیز
  برای اظهار نظر دراین مورد باید شرایط روحی و جسمی شما بررسی شود. لطفا جهت دریافت نوبت مشاوره با کلینیک تماس بگیرید.

  کلینیک دکتر جوادی
  24 آبان 1399

با سلام بنده6سال هست که متادون مصرف میکنم روزی 3عدد 40 سفید لطفاً کمکم کنید خسته شدم خانمم فهمیده میخواد طلاق بگیره بخاطر مصرف متادون بچه دار نمیشم لطفا کمکم کنید تورو خدا

مهدی حسن پور
2 مهر 1399

  سلام دوست عزیز
  برای دریافت مشاوره درمان با شماره ۴۱ ۲۲ ۲۲ ۲۲- ۰۲۱ تماس بگیرید.

  کلینیک دکتر جوادی
  24 آبان 1399

سلام اگ گسی شرایط بستری شدن رو نداشت چیکارکنه من بخاطر کارم میترسم ب دکترمراجعه کنم برام پرونده تشکیل بدن از محل کارم اخراج بشم خواستم بپرسم پرونده تشکیل میشه یا نه

رض رحمتی
20 مهر 1399

  سلام دوست عزیز
  پرونده هر بیمار کاملا محرمانه توسط کلینیک نگهداری می‌شود و هیچ شخص ثالثی در جریان پرونده شما قرار نمی‌گیرد. با خیال آسوده روند درمان خود را آغاز کنید.

  کلینیک دکتر جوادی
  24 آبان 1399

سلام همسرم ۲۰ سی سی میخورد متادون .ولی با کمک هم رسوندیم به ۳ سی سی ولی نمیتونه این سه را کم کنه باید چکار کنیم.نزدیک ۵ سال مصرف میکنه.بسیار لاغر شده.

فرنوش
13 آبان 1399

  سلام دوست عزیز
  همسر شما بایستی از لحاظ بالینی معاینه شوند تا نوع درمان مناسب ایشان مشخص شود. برای دریافت مشاوره با شماره ۴۱ ۲۲ ۲۲ ۲۲- ۰۲۱ تماس بگیرید.

  کلینیک دکتر جوادی
  14 آبان 1399

شما که جوابتون به همه مراجعه به شماست چرا این کامنتارو منعکس می کنین آخه؟

م.د
20 آبان 1399

  سلام دوست عزیز
  شغل ما درمان اعتیاد است و با توجه به سابقه مصرف دارو یا مواد مخدر در هر فرد و شرایط جسمی و روحی او، نوع درمان مناسب به بیمار پیشنهاد می‌شود. از دوستان خواهش می‌کنیم انتظار دریافت مشاوره یا درمان اعتیاد به صورت اینترنتی نداشته باشید، چون از لحاظ اخلاقی و علمی انجام اینکار درست نیست و برای کلینیک مسئولیت ایجاد می‌کند و قطعاً بیمار نیز با مشکلات جدی‌تری روبرو می‌شود. درمان اعتیاد کار تخصصی است که فقط تحت نظارت مستقیم پزشک به نتیجه می‌رسد.

  کلینیک دکتر جوادی
  24 آبان 1399

با سلام من چندین ساله متادون مصرف کردم خیلی هم مصرف کردم شاید روزی ۱۰تا قرص یا شربت روزی ۵۰سیسی البته هر روز اینطور نبوده کم و زیاد داشت ولی بخاطر اول سلامتی و دوم بخاطر مادر و زن و بچه ام تصمیم گرفتم بدارمش کنار خیلی سخته ولی با کمک پزشک و خانواده میشه اراده میخواد. زنم خیلی کمکم کرد و مراقبت بود فقط احساس لرز اذیتم میکرد از روز دوم بدنتون به سیم کشی میفته تا روز ششم بعد روز به روز بهتر میشین ایشالا همه نجات پیدا کنن
خواستم سختیشو بکشم که دیگه طرفش نرم الان حتی با شکنجه هم حاضر نیستم متادون یا هر کوفتی مصرف کنم خدا تمام گرفتارها رو نجات بده . برام دعا کنید

بی نام
24 آبان 1399

  سلام دوست عزیز
  امیدواریم در روند ترک اعتیاد موفق باشید و روز به روز زندگی به کام شما شیرین‌تر شود.

  کلینیک دکتر جوادی
  24 آبان 1399

چند روز طول میکشد تا به طور کامل اثرات متادون از بین برود

Mory fgtrggg
3 آذر 1399

  سلام دوست عزیز
  این موضوع کاملا به دوز مصرف و مدت زمان مصرف شما بستگی دارد.

  کلینیک دکتر جوادی
  3 آذر 1399

   دکتر حداقل چنتا از راه حل هارو بگین مثه مصرف مایعات و دوش گرفتن

   امید
   3 شهریور 1400

    سلام
    متاسفانه علائم خماری در هر فرد متفاوت بوده – با توجه به مدت مصرف، نحوه مصرف و ….
    ممکن است هر روشی برای افراد مختلف نتیجه یکسان نداشته باشد .

    hdmteam
    10 شهریور 1400

سلام
من الان تو روز ششم ترک هستم
یادم میاد نئشگیا، میگم که نوش جونم خماریا
میخوای ترک کنی؟ پس کم غرغر کن، درد رو بکش که یک دهم زمان عشق و حال زمان مصرف هم درد نمیکشیم.
وقتایی که درد داری و نمیتونی بخوابی، خب نخواب. مجبوری مگه بخوابی؟ این همه خوابیدم چند روز نمیخوابم.
فکر کنید کرونا گرفتید و دارید با اون میجنگید نه اینکه تو ترکید
بشین کتاب “بعد دیگر وجود” رو بخون کمکت میکنه
از اون ور هم مثلا “سریال‌های بلند مدت” ببین
مگه زورت کردن حتما به ترک فکر کنی؟

یک ناجی
3 آذر 1399

سلام تو یه پیجی نوشته بود که بایه داروی گیاهی کاملا بدون درد ترک کنید و باضمانت کامل… داروهاشم تو ۵ دوره جداگانه میداد و هر دوره ای ۵۰۰ تومن… ایا واقعا صحت داره؟

مهیار مهرافزون
18 تیر 1400

  ترک اعتیاد پروسه روان درمانی دارد که در آن علت اعتیاد ریشه یابی می شود اما با داروهای گیاهی ، امکان لغزش و سومصرف مجدد همچنان باقی خواهد ماند.

  hdmteam
  24 شهریور 1400

سلام خوبین من یه مدته که هم قرص متادون میخوردم هم این اخرا شربتشو، اونم روز ۴/۵ تا قرص ۲۰ یا ۲۰ سی سی شربت . الان اومدم شهرستان ترک کنم ۲روزه که جاش تریاک خوردم اما از دیروز حالم بده نتونستم بخابم خیلی حالم بده چیکارباید کنم

محمد
5 مرداد 1400

  ترک قطعی و همیشگی اعتیاد بدون داروهای شبه مخدر و جایگزین کردن مواد دیگر!

  hdmteam
  16 شهریور 1400

سلام یکی از دوستان نوشته بود فک کنید کرونا گرفتین باهاش بجنگین بهم روحیه داد ی دمت گرم

همرزم جماعت
12 مرداد 1400

سلام من حدوداا ۸ماه روزی ۱۵ سیسی متادون مصرف میکنم اومدم با داروی گیاهی ترک کنم خیلی سخت بود نتونستم خواهش میکنم کمکم کنید چجوری ترک کنم من تازه دامادم و در حال اقدام برای بچه و میل جنسیم خیلی کم شده و زود انزالی گرفتم ممنون

امیر ج
13 مرداد 1400

  در ابتدا میبایست بدن شما از متادون پاک شود سم زدایی تدریجی) و سپس تحت نظر پزشک برای بچه‌دار شدن اقدام کنید.
  مقاله زیر را نیز مطالعه بفرمایید.
  https://drjavadiclinic.com/service/relationship-health/

  hdmteam
  16 شهریور 1400

سلام :
ساکن شهرستان هستم و مدت ۴ سال است روزی نیم سی سی متادون مصرف میکنم، قبل از آن بمدت ۳ سال به مصرف روزانه ۲ نوبت مصرف شیره از طریق کشیدن معتاد بودم، متاسفانه شش ماه بی ۲ مصرف کردم و خیلی وحشتناک بود ، بعد از آن تاریخ تا کنون روزانه نیم سی سی متادون را با سرنگ اندازه گیری کرده و مصرف میکنم اما خسته شده ام و دیگر توان ادامه ندارم.
نکته مهمتر این است که قبل از همه آنچه که در بالا ذکر شد بدلیل بیخوابی شدید و تحت نظر روانپزشک حدود ۱۵ سال است هرشب ۵۰ میلی گرم امی تریپ تلین ، نصف قرص سیتالوپرام ۲۰ و یک عدد آلپرازولام ۱ نیلی نیز مصرف میکنم. از دارو ناراضی نیستم اما از متادون و عوارضش بسیار خسته هستم و درمانده ، در صورت کمک از جانب شما تمامی حق الزحمه آن را پرداخت خواهم نمود.
با احترام

علی
15 مرداد 1400

  لطفاً به پزشک متخصص ترک اعتیاد مراجعه کنید و به هیچ عنوان قطع خودسرانه نداشته باشید.

  hdmteam
  16 شهریور 1400

سلام من روزی دوتا ۲۰ مصرف میکنم به مدت ۱سال و نیم و ترسی از درد ندارم فقط یه مشکلی هس اونم اینک ک تا مصرف نمیکنم احساس تشنج بهم دست میده میگم الان ک تشنج کنم وگرن بدن درد باشه تحمل میکنم مشکلم فقط ترس از تشنجه

بابک عشقی
16 مرداد 1400

سلام من روزی دوتا ۲۰ مصرف میکنم و مشکلی با ترکش ندارم یا خماری یا بدن درد مشکل من فقط اینکه ک موقع ک مصرف نمیکنم احساس میکنم الان ک کنترلمو از دست بدم یا میگم الان ک تشنج کنم لطفا یه راه حلی بدید ممنونم

بابک عشقی
16 مرداد 1400

  ذهن همیشه به دنبال بهانه ای برای مصرفه، چون خودتون این عادتو بهش دادید. اگر ترک اصولی و ندریجی داشته باشید تمامی عوارض ها و علائم خماری توسط پزشک متخصص ترک اعتیاد کنترل و درمان می شود.

  hdmteam
  14 شهریور 1400

سلام من چند سولی مواد مصرف می کردم شیره و گاهی تریاک خسته شدم و واسه ترک متادون خوردم حالا چجوری اون رو بذارم کنار. تو رو هر کی می پرستید کمکم کنید

یک نفر
21 مرداد 1400

  تنها راه ترک قطعی متادون، سم زدایی بدن بصورت تدریجی است. جایگزین کردن داروهای شبه مخدر به هیچ عنوان توصیه نمیشود. در ترک اصولی تمامی علائم خماری کنترل و درمان میگردد و بدون هیچ آسیب روحی و جسمی، دوره ترک را با موفقیت سپری میکنید.

  hdmteam
  14 شهریور 1400

سلام من ده سال گرفتار متادون بودم روزی 50 میلی وگاهی هم 2گرم شیره خوراکی الان 2 هفته هست گذاشتم کنار. البته آخراش فقط 15 میلی متادون. با قرص استامینوفن کدئین دیفنوکسیلات و آنتی هیستامین. حالم خوبه کمی کسل هستم شبها کمی کلونازپام البته هرشب نه. به خدا درد داره. بی حالی داره. ولی باید تحمل کرد خدا آدمهای پاک رو دوست داره. برای همتون دعا میکنم. بیاییم به این افیون خاتمه بدیم نهایت دوهفته تحمل میخواد

محسن سلیمان نژاد
6 شهریور 1400

  سلام
  ممنونم برای دعای خوبتون
  اما قطع هر گونه سومصرف چه مواد اعتیادآور چه داروهای شبه مخدر، اولین قدم برای پاکی است.
  حتماً داروهای روانپزشکی تحت نظر پزشک معالج مصرف گردد . در غیر اینصورت شما تنها نوع اعتیاد خود را تغییر داده اید.

  hdmteam
  10 شهریور 1400

سلام ، آقای دکتر من 4تا 5 ساله متادن مصرف میکنم تا حالا تصمیم به ترک نگرفتم ولی دیگه خسته شدم ، اما مشکلی که دارم نمیتونم حضوری بیان خدمت شما چون کارم اداریه و راهم تا تهران طولانی ، میشه به صورت غیر حضوری من رو درمان کنید؟
آقای دکتر خواهش میکنم کمکم کنید

هادی شیرپیکر
7 شهریور 1400

  سلام
  با توجه به پیام ارسالیتون – سالهای طولانی مصرف کننده بودید پس قطعاً بدون نظارت پزشک متخصص ممکن است دچار لغزش حتی در دوزهای پایین شوید. توصیه ما به شما این است حتماً این دوره درمانی ترک متادون را تحت نظر پزشک سپری کنید.

  hdmteam
  10 شهریور 1400

الان خوبی

رفیق
12 شهریور 1400

خوبم

حاجی قربان
13 شهریور 1400

با سلام من چند سال مصرف تریاک و شیره داشتم چند ماه پیش تصمیم به ترک گرفتم و داخل منزل با کمک یکی از دوستانم که دکتر بود ترک کردم بعد سه ماه پاکی ماشینمو دزد برد و دوباره لغزش کردم دوماه تریاک مصرف کردم بعد تبدیل کردم به یک ماه مصرف شربت متادون الان هشت روزه که متادون هم نمیخورم فقط بی خوابی خیلی اذیتم میکنه….

Hamid
13 شهریور 1400

  برای ترک و سم زدایی بدن از مواد مخدر با مشاوران ما در این زمینه در ارتباط باشید. 02122222241

  hdmteam
  14 شهریور 1400

سلام
من به شربت متادون مدت ده سال است که اعتیاد دارم.میخواستم جهت رهاشدن ازاین بیماری چکارکنم .که بتوانم ترک کنم.

عباس حیدری
17 شهریور 1400

  برای ترک اعتیاد به متادون نیاز به سم زدایی تدریجی است که هم از نظر جسمی و روحی کاملا تحت درمان خواهید بود و اعتیاد شما ریشه یابی می شود و در تمامی مراحل ترک و بعد از آن، علائم ترک و خماری کنترل و درمان میگردد.

  hdmteam
  23 شهریور 1400

سلام .من ۵یا۶سالی هست که قرص ۴۰متادن روزی ۱عددیابعضی روزهاهم ۲عددمصرف کردم الان ۱۲روزه که تصمیم به ترک درمنزل روگرفتم ومصرفم را روزانه خیلی کم کردم تاجایی که دوروزاصلا مصرفی نداشتم ولی هرچه جلوترمیروم دردپاهایم وخمیازه هایم کم نمیشودخواهش میکنم کمکم کنیدوبهم راهکاردهیدچونکه تصمیم جدی گرفتم که ترک کنم

احسان تنگسیری
20 شهریور 1400

  برای کنترل علائم خماری ترک اعتیاد متادون نیاز به ویزیت روانپزشک و متخصص ترک اعتیاد دارید.

  hdmteam
  23 شهریور 1400

باسلام من تقریبا8ساله به خاطرترک قرص ترامادول متادون مصرف میکنم وتواین مدت هربارقصدترکش رودلشتم سخت بوده شماچه توصیه ای دارید من باید چکارکنم ازدرس دانشگاه افتادم زندگیم داره تباه میشه

زهراخزاعی
24 شهریور 1400

  ترک داروهای شبه مخدر مانند متادون، نیاز به برنامه درمانی اصولی و با توجه به شرایط جسمی و روحی فرد دارد. در غیر اینصورت کنترل علائم ترک و ریشه یابی علت اعتیاد برای شخص مصرف کننده، نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

  hdmteam
  24 شهریور 1400

با سلام دوستان عزیزم و داداشیا امدم بگم برای اونایی ک نمیخوان زیر نظر دکتر برن یا مشکلات خاصی دارن نمیتونن دکتر برن ولی اگه پیش دکتر برین بهتره ولی من بازم میگم دوماهه ترک کردم هم خوابم هم هوسم و مغزم همه چیز عالیه متادون از همه چیز بدتره ترک ناگهانی خیلی خماری داره و عوارض من هفت سال خوردم تویی ک میخوای ترک کنی اول اراده ترک دومن هدف زندگی سوم انگیزه لازمه وگرنه نمیشه ترک تدریجی رو بهتون پیشنهاد میکنم پنچ روز ی بار مصرف تون بیارین پایین اگه 20میخوری چهار تیکه کن سه تیکه بخور پنچ روز بعد هم بیارش دو تیکه و همینجور ادامه بده تا برسی ب نصف پنچ بعد کامل قطع میکنی و گابابنتین و سرترالین از داروخانه میگیری ده روز میخوری از روز اول ک قطع کنی یکمی بدن درد بی حالی بی خوابی بی انگیزه فکرای عجیب غریب احساس نفرت از خودت ووو خلاصه اگه اینجوری ترک کنی بعد هفت روز تا روز چهاردهم اوکی اوکی میشه ن بدن درد ن خماری و ن بیخوابی بعد چهارده روز پاک میشی فقط بی انگیزه میشی تا ی ماه ک باید خودت سرگرم کنی درد پا هات هم با اب یخ درمون کن اب یخ یا استخر خیلی کار سازه بیخوابی هم بانخوابیدن درست میشه باید ب خودت بگی من خواب نمیرم چون دارم ترک میکنم ب مغزت تلقین کن خودت ناراحت نکن اینا هم میگذره دوباره ب خواب اولت بر میگردی بعد ترک خیلی احساس خوبی بهت دس میده انگار ازادی دغدغه و ب دونبال قرص رفتن نداری پیشرفت میکنی زندگیت بهترمیشه بخاطر دو چیز ب سمت مواد میرن یا فکر بیش از حد ک فقط ی مدت ارومت میکنه بیخیال میشی بعد هم همون اش همون کاسه یا بخاطر سکس ولی اشتباهه مواد ن تخیر در سکس داره ن فکر از بیین میبره جز خودت با دست خودت قبر خودت میکنی تو دوران ترک سیگار کم بکشین تا کمتر خمار شین سیاه دانه بخورین خیلی خوبه با عسل بدن درد داشتی حموم برو ی اب رو خودت بریز بهتر میشی ترک متادون فقط با کم کردن امکان پذیره ما ی روزه معتاد نشدیم ک ی روزه ترک کنیم موفق پایدار ب امید رهایی همه از اعتیاد دوستتون دارم ارزش نداره معتاد شی پسر تو هنوز باید قله ها رو فتح کنی خودت باور کن و ترک کن خدا هست زندگی هست قدر تک تک ثانیه ها رو بدونینن

farshed
1 مهر 1400

باسلام بهترین راه برنگشتن به مصرف موادمخدرچیست؟

جعفرباباپوری اصل
18 آذر 1400

همین حالا تماس بگیرید

02179441
Call Now Buttonمشاوره رایگان