درباره کلینیک دکتر جوادی

کلینیک دکتر جوادی

کلینیک تخصصی ترک اعتیاد دکتر جوادی در تهران دارای مجوز “بستری شبانه روزی بیماران اعتیاد و اعصاب و روان” از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد. فعالیت اصلی این مرکز در زمینه‌های خدمات ترک اعتیاد بصورت سم زدایی سریع و فوق سریع، خدمات روانپزشکی و روانشناسی اعتیاد است که تمامی خدمات این مرکز بصورت 24 ساعته برای بیماران بستری و سرپایی قابل ارائه می‌باشد.

دکتر مسعود جوادی به عنوان رئیس مجموعه با 12 سال سابقه کار تخصصی در حوزه اعتیاد وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و به عنوان رئیس اداره سلامت روان و MMT دانشگاه علوم پزشکی تبریز و همچنین رئیس اداره MMT و اعتیاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان مدیر نمونه مشغول به کار و در این حوزه موفق به اخذ معتبرترین Certificateهای درمان اعتیاد از بهترین دانشگاه‌ها بوده‌اند.

ما در کلینیک ترک اعتیاد و روانپزشکی دکتر جوادی، اعتیاد را به عنوان یک بیماری مولتی فاکتوریل یا چند عاملی می‌شناسیم و همواره سعی کرده‌ایم در کنار درمان فیزیکی بیماری اعتیاد به روان درمانی بیمار توجه بیشتری داشته باشیم، چرا که بر اساس آخرین مطالعات و تحقیقات انجام شده در این خصوص اکثر بیماران علاوه بر مشکل اعتیاد همزمان ممکن است از افسردگی، اضطراب، وسواس فکری و بسیاری از بیماری های اعصاب و روان دیگر رنج ببرند و توجه کافی به درمان این مشکلات می‌تواند به بهینه شدن فرآیند درمان اعتیاد بیماران کمک نماید و قطعاً در جلوگیری از عود بیماری بسیار مؤثر است.

سیر درمان اعتیاد فقط به سم زدایی و پاک سازی بدن فرد بیمار ختم نمی شود. مهم‌ترین بخش درمان اعتیاد به درمان روانشناختی اعتیاد مربوط می‌شود که نیاز به مراقبت‌های دقیق متخصصین روانپزشکی و روانشناسی اعتیاد دارد. هدف ما در این مرکز درمان کامل اعتیاد است ، نه جایگزین کردن آن با داروها و قرص‌های اعتیادآور دیگر. در نتیجه پس از درمان فیزیکی بیمار از مواد اعتیادآور می بایست سیر درمان به صورت گروه درمانی و جلسات مشاوره روانشناسی به صورت خصوصی برای فرد بیمار و همینطور خانواده فرد ادامه داشته باشد تا بتوان از عود بیماری جلوگیری کرد.

در این مرکز تخصصی علاوه بر استفاده از متخصصین روانپزشکی و روانشناسی جهت درمان بیماران اعتیاد و اعصاب و روان، از متخصصین نورولوژی، مسمومیت، قلب و عروق، داخلی و بیهوشی نیز جهت خدمات بهتر به بیماران استفاده شده است. این متخصصین به صورت شبانه روزی در کلینیک آماده خدمات رسانی به بیماران هستند.

ما یک مرکز ترک اعتیاد پیشرفته در تهران هستیم که کلیه امکانات رفاهی و هتلینگ اعم از اتاق‌های VIP و لوکس به صورت تفکیک شده، خدمات و سرویس‌های نگهداری بیمارستانی به صورت شبانه روزی، امکانات رفاهی برای همراهان بیمار، خدمات گروه درمانی، مشاوره‌های روزانه روانشناس اعتیاد به صورت خصوصی با بیمار و همراهان بیمار، خدمات اورژانس و آمبولانس در مواقع اضطراری، قرارداد همکاری با سایر بیمارستان‌ها در صورت بروز بیماری‌های جانبی خطرساز و … را به بیماران ارائه می‌دهیم.

از امکانات تخصصی دیگری که در این مرکز ترک اعتیاد برای خدمات رسانی به بیماران فراهم است، استفاده از آخرین دستاوردهای روز دنیا در زمینه درمان اعتیاد و بیماری های اعصاب و روان از جمله دستگاه پیشرفته RTMS ، نوروفیدبک، بیوفیدبک، ECT و EEG به عنوان روش‌های تشخیص و درمان است.

چشم انداز ما این است که جامعه ای را ببینیم که تمام شهروندان توانمند هستند و فرصت زندگی سالم و ذهنی دارند. ما در این مرکز تخصصی ترک اعتیاد خواهان ارائه بالاترین کیفیت خدمات درمانی و همچنین ارتقاء سلامت روان برای بیماران اعصاب و روان و اعتیاد هستیم و از حقوق افرادی که امروزه دچار مشکلات اعتیاد و روان شده‌اند، حمایت می‌کنیم.

همین حالا تماس بگیرید

02179441
Call Now Buttonمشاوره رایگان