۰۲۱-۷۹۴۴۱
کلینیک ترک دکتر جوادی

درباره ما

درباره ی کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی

کلینیک تخصصی ترک اعتیاد دکتر جوادی در تهران دارای مجوز “بستری شبانه روزی بیماران اعتیاد و اعصاب و روان” از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد. فعالیت اصلی این مرکز در زمینه‌های خدمات ترک اعتیاد بصورت سم زدایی سریع و فوق سریع، خدمات روانپزشکی و روانشناسی اعتیاد است که تمامی خدمات این مرکز بصورت ۲۴ ساعته برای بیماران بستری و سرپایی قابل ارائه می‌باشد.

ما در کلینیک ترک اعتیاد و روانپزشکی دکتر جوادی، اعتیاد را به عنوان یک بیماری مولتی فاکتوریل یا چند عاملی می‌شناسیم و همواره سعی کرده‌ایم در کنار درمان فیزیکی بیماری اعتیاد به روان درمانی بیمار توجه بیشتری داشته باشیم، چرا که بر اساس آخرین مطالعات و تحقیقات انجام شده در این خصوص اکثر بیماران علاوه بر مشکل اعتیاد همزمان ممکن است از افسردگی، اضطراب، وسواس فکری و بسیاری از بیماری های اعصاب و روان دیگر رنج ببرند و توجه کافی به درمان این مشکلات می‌تواند به بهینه شدن فرآیند درمان اعتیاد بیماران کمک نماید و قطعاً در جلوگیری از عود بیماری بسیار مؤثر است.

دکتر مسعود جوادی به عنوان رئیس مجموعه با 12 سال سابقه کار تخصصی در حوزه اعتیاد وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و به عنوان رئیس اداره سلامت روان و MMT دانشگاه علوم پزشکی تبریز و همچنین رئیس اداره MMT و اعتیاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان مدیر نمونه مشغول به کار و در این حوزه موفق به اخذ معتبرترین Certificateهای درمان اعتیاد از بهترین دانشگاه‌ها بوده‌اند. در این مرکز تخصصی علاوه بر استفاده از متخصصین روانپزشکی و روانشناسی ترک اعتیاد جهت درمان بیماران اعتیاد و اعصاب و روان، از متخصصین نورولوژی، مسمومیت، قلب و عروق، داخلی و بیهوشی نیز جهت خدمات بهتر به بیماران استفاده شده است. این متخصصین به صورت شبانه روزی در کلینیک آماده خدمات رسانی به بیماران هستند.

روش های نوین درمانی ترک اعتیاد

مشاورین ترک اعتیاد ما به صورت رایگان آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.

ما یک مرکز ترک اعتیاد پیشرفته در تهران هستیم که کلیه امکانات رفاهی و هتلینگ اعم از اتاق‌های VIP و لوکس به صورت تفکیک شده، خدمات و سرویس‌های نگهداری بیمارستانی به صورت شبانه روزی، امکانات رفاهی برای همراهان بیمار، خدمات گروه درمانی، مشاوره‌های روزانه روانشناس اعتیاد به صورت خصوصی با بیمار و همراهان بیمار، خدمات اورژانس و آمبولانس در مواقع اضطراری، قرارداد همکاری با سایر بیمارستان‌ها در صورت بروز بیماری‌های جانبی خطرساز و … را به بیماران ارائه می‌دهیم.
از امکانات تخصصی دیگری که در این مرکز ترک اعتیاد برای خدمات رسانی به بیماران فراهم است، استفاده از آخرین دستاوردهای روز دنیا در زمینه درمان اعتیاد و بیماری های اعصاب و روان از جمله دستگاه پیشرفته RTMS ، نوروفیدبک، بیوفیدبک، ECT و EEG به عنوان روش‌های تشخیص و درمان است.
چشم انداز ما این است که جامعه ای را ببینیم که تمام شهروندان توانمند هستند و فرصت زندگی سالم و ذهنی دارند. ما در این مرکز تخصصی ترک اعتیاد خواهان ارائه بالاترین کیفیت خدمات درمانی و همچنین ارتقاء سلامت روان برای بیماران اعصاب و روان و اعتیاد هستیم و از حقوق افرادی که امروزه دچار مشکلات اعتیاد و روان شده‌اند، حمایت می‌کنیم.

مراحل درمان ترک اعتیاد دکتر جوادی

-تماس بیمار با کلینیک. -پاسخگویی پذیرش و پرزنت بیمار و توضیحات روند درمان به او. -ست کردن تایم با روانشناس مجموعه جهت ارائه مشاوره رایگان به بیمار. -توضیحات کامل در رابطه با روند درمان به بیمار در جلسه رایگان مشاوره.
1
۱
۲
2
روند کلی درمان بیماران در این مجموعه به صورت ترکیب دو روش دارو درمانی و روان درمانی توام با هم صورت می گیرد. طول دوره درمان بسته به حال بیمار، مقدار دوز مصرفی و نوع ماده ای که مصرف می کند، متفاوت می باشد ولی حداقل زمانی که برای آن در نظر گرفته شده است ۲ تا ۳ هفته(۱۰ تا ۲۱ روز) است.
خدماتی که ارائه می شود شامل صبحانه، ناهار و شام (در کلینیک آجودانیه میان وعده) و اینترنت رایگان می باشد و استفاده از تلفن همراه نیز آزاد است. اتاق های کلینیک به صورت یک تخته و دو تخته می باشند که به کمد و یخچال مجهز بوده و در اتاق های یک تخته امکان حضور همراه هم برای بیمار فراهم می باشد.
3
۳
۴
4
بسته به نوع اعتیاد و مواد مصرفی در صورت لزوم سم زدایی کامل انجام می شود. همچنین بعد از به اتمام رسیدن دوره درمان، بیمار توسط روانپزشک Follow می شود و بیماران می توانند روانکاوی را با روانشناسان خود همچنان ادامه دهند. بیماران در کنار ترک اعتیادشان باید جهت بهبود اختلالات روانشناسی به وجود آمده نیز تحت نظر روانشناسان قرار گرفته و روانکاوی شوند.
بعد از اتمام دوره درمان در صورت منفی بودن تست و نرمال شدن بیمار از نظر فیزیکی، روحی و روانی و پس از تائیدیه پزشک متخصص، کارهای ترخیص بیمار انجام می پذیرد که بعد از ترخیص هم باز بسته به نیاز بیمار می تواند جلسات مشاوره و روانکاوی خود را با روانپزشکان مجموعه داشته باشد.
5
۵
۱
مشاوره آنلاین ترک اعتیاد

۲
دریافت مشاوره تخصصی از متخصصان
۳
مشاوره رایگان

۴
اسکن مغز بیمار

۵
مشاوره آنلاین ترک اعتیاد

۶
دریافت مشاوره تخصصی از متخصصان
۷
مشاوره رایگان