بررسی تاثیر مصرف شیشه در اختلالات جنسی

مصرف شیشه همراه با اختلال جنسی
تاریخ انتشار : 24.03.1399
کلینیک دکتر جوادی

شیشه به عنوان یکی از محرک های تاثیر گذار اثرات خطرناکی روی جسم و ذهن افراد می‌گذارد و از تاثیرات منفی آن نمی‌توان غافل شد. در این بین استفاده از این ماده محرک می‌تواند تاثیرات زیادی بر تمایلات و اختلالات جنسی نیز ایجاد کند با این وجود هنوز باور اشتباهی در بین بسیاری از جوانان در خصوص استفاده از این محرک برای بهبود کیفیت رابطه جنسی جا افتاده است. در این بین کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی به بررسی دقیق تاثیر این ماده محرک بر اختلالات جنسی پرداخته تا در انتهای این مقاله شما هم بتوانید پاسخ منطقی در خصوص تاثیر منفی استفاده از این ماده محرک بر تمایلات جنسی و روابط زناشویی داشته باشید.

افزایش توانایی و تمایلات جنسی در کوتاه مدت

شیشه ماده محرکی است که تمایلات جنسی زوجین را به شدت تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. این ماده محرک در ابتدای مصرف، میل جنسی را به سرعت بالا می‌برد در صورتی که فرد پس از وابستگی و مصرف طولانی مدت نه تنها تمایلی به رابطه جنسی ندارد بلکه دچار اختلالات جنسی در اثر مصرف مکرر شیشه می‌شود.

با مصرف شیشه، فرد به مرحله لذت جنسی و ارگاسم نمی‌رسد

در ابتدا مصرف کریستال یا همان شیشه موجب کاهش اضطراب یا بالابردن موقتی عملکرد جنسی می‌شود. اما به مرور زمان و با استفاده مداوم میل جنسی کم یا قطع می‌شود و تحریک جنسی صورت نمی‌پذیرد، و فرد به مرحله اوج لذت جنسی یا ارگاسم نمی‌رسد و حتی ممکن است انزالی هم صورت نگیرد.

کاهش تمایلات جنسی در اثر مصرف مکرر شیشه

مصرف مواد محرک و تحریک کننده مانند شیشه باعث ایجاد توهم می شود و در نتیجه حس واقعیت سنجی در افراد از بین می‌برد و به همین دلیل افراد مصرف کننده فکر می‌کنند هر زمان از این مواد استفاده ‌کنند میزان و زمان لذت جنسی‌‌شان افزایش پیدا می‌کند، در حالی که این‌طور نیست.

در واقع میزان لذت جنسی پس از مصرف مانند زمانی است که از شیشه استفاده نمی‌کنند اما چون ارتباط این افراد با دنیای واقعی قطع می‌شود، لذت جنسی را به شکل دیگری احساس می‌کنند و به همین دلیل ترک شیشه برای آن‌ها بسیار سخت می‌شود.

تاثیر مستقیم مصرف شیشه بر اختلالات

آیا مصرف شیشه باعث شرطی شدن افراد در رابطه جنسی می‌شود ؟

میزان لذت جنسی افراد در هنگام مصرف شیشه با زمان عادی متفاوت نیست. اما زمان مصرف شیشه ارتباط فرد با دنیای پیرامونش قطع می شود، نکته خطرناک اینجا است که فرد فکر می‌کند هر زمان که بخواهد رابطه جنسی داشته باشد برای افزایش لذت، راهی جز استفاده از مواد شیشه را ندارد و همین حس اشتباه موجب وابستگی و شرطی شدن می‌شود و فرد دیگر نمی‌تواند یک رابطه جنسی سالم را بدون مصرف شیشه تجربه کند.

به همین خاطر پیشنهاد کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی این است که تا قبل از وابستگی کامل به این محرک برای کسب لذت بیشتر حتما در مورد عوارض آن اطلاعات لازم کسب کنید تا بتوانید با انتخاب بهترین روش ترک شیشه هر چه سریعتر خود را از وابستگی به این محرک اعتیادآور رها کنید.

مصرف شیشه تاثیر مستقیم بر اختلالات جنسی افراد دارد

متاسفانه به دلیل  آگاهی کم، بعضی از افراد برای داشتن رابطه جنسی بهتر به مصرف انواع مواد به خصوص شیشه رو می آورند. برای مثال این افراد معمولا برای رفع زود انزالی از مخدرهایی مانند تریاک و یا شیره آن استفاده می کنند، در صورتی که این مواد شاید در ابتدا تاثیر گذار باشند اما تاثیر آن کوتاه مدت است.

مصرف شیشه موجب افزایش اعتماد به نفس کاذب می‌شود و شخص مصرف کننده تصور می‌کند که میل جنسی‌اش افزایش یافته است، اما به مرور زمان دچار اختلال جنسی می‌شود .

تاثیر مستقیم مصرف شیشه بر اختلالات

ممکن است شخص مصرف کننده تحت تاثیر قرارگرفته و دست به رفتار های خطرناک جنسی بزند و یا حتی حوادث مرگباری برای خود و اطرافیانش به وجود آورد. به همین خاطر اگر شما هم به عارضه مصرف مکرر این محرک روی آورده‌اید حتما برای بهبود رابطه جنسی و پاکسازی کامل خود پیشنهاد می‌کنیم به کلینیک تخصصی و مرکز سم زدایی بدن  دکتر جوادی مراجعه کنید.

مصرف شیشه بر احساسات زنان هم تاثیر دارد

زنانی که به شیشه اعتیاد پیدا می کنند دیگر قادر به احساس کردن عشق واقعی نیستند. متاسفانه زنانی که اعتیاد به شیشه دارند تحت اثر شهوات خود هرگونه رابطه جنسی را با دیگران برقرار می‌کنند و به همین دلیل وارد مسیر خطرناکی می شوند چراکه این روابط نا امن بوده و از طرفی خطر ابتلا به انواع بیماری هارا افزایش می‌دهد.

مصرف شیشه علاوه بر مشکلات جنسی و ایجاد اختلالات، در زنان تاثیرات بیشتری را به همراه دارد. زنانی که قبل از رابطه زناشویی از شیشه استفاده می‌کنند از نظر عاطفی و احساسی نیز دچار اختلال می‌شوند به صورتیکه که پرخاشگری و عدم تعادل در رفتار را می‌توان به راحتی از رفتار این دسته از افراد تشخص داد.

این دسته از افراد سرانجام باید به ترک شیشه در کلینیک های معتبر روی بیاورند. چرا که در اثر مصرف مکرر و بی رویه این محرک، افراد نه تنها لذت عاشق شدن را نمی توانند تجربه کنند بلکه لذت مادر شدن را هم برای خودشان غیر ممکن می کنند، وابستگی به این مواد افراد را از احساسات واقعی، بشری، مهر و عاطفه زنانه دور می‌کند.

تاثیرات شیشه در زنان و اختلالات روان

ترک شیشه اولین و ساده‌ترین راه برای بهبود روابط زناشویی

از آنجایی که تنها راه بهبود روابط جنسی و روابط زناشویی تنها به ترک این محرک بر می گردد و فرایند ترک اعتیاد شیشه فوق‌العاده حساس و زمان بر است. پیشنهاد می‌کنیم تا بهترین و مطمئن‌ترین راه را برای ترک این محرک انتخاب کنید و به جای استفاده از روش های خانگی برای ترک، مانند ترک شیشه با ریتالین و سایر داروها، به کلینیک های معتبر اعتماد کنید و از راهنمایی های متخصصین ترک اعتیاد استفاده کنید.

شما هم می توانید در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر با شماره تلفن 22222241-021 تماس حاصل فرمایید و با ارتباط با مشاوران متخصص کلینیک، با حفظ اطلاعات شخصی خود به صورت محرمانه درخواست خود را با کادر مجرب کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی در میان بگذارید.

خدمات مرتبط
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید