مرکز ترک الکل

مرکز ترک الکل - https://drjavadiclinic.com/

اعتیاد به الکل افراد مختلفی را از هر قشری درگیر خود می‌کند. ابتلا به این معضل به طور تبعیض آمیز رخ نمی‌دهد و اعتیاد به الکل می‌تواند صرف نظر از جنسیت، سن، زمینه و وضعیت اجتماعی اقتصادی فرد، به یک معضل تبدیل شود. هنگامی که این بیماری مدت زیادی طول بکشد، بسیار سخت می‌توان آن را شکست داد؛ با این حال کار غیر ممکنی نیست. هر فردی در کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی به عنوان مرکز ترک الکل می‌تواند با دریافت برنامه درمانی و حمایت‌های مناسب کادر درمانی اعتیاد خود را شکست دهد. کسانی که می‌خواهند بهبود یابند، لازم است دوره برنامه ترک اعتیاد به الکل را تحت نظر پزشک متخصص ترک الکل بگذرانند، برنامه‌ای که افراد مصرف کننده الکل طی آن یاد خواهند گرفت بدون تکیه بر الکل زندگی کنند. اما رسیدن به چنین هدفی به این سادگی که به نظر می‌رسد نیست.

2
(8)

شیوه ترک الکل

تأثیرات الکل روی هر فرد، به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله جنسیت، سن، وضعیت سلامت جسمی یا روحی، وضعیت خلق و خو، میزان تحمل، نحوه سوخت و ساز بدنی و محیطی که در آن الکل مصرف می‌شود. اعتیاد و مصرف طولانی مدت الکل تأثیر زیادی بر روی سلامتی فرد داشته و خصوصا مغز را شدیداً تحت تأثیر قرار می‌دهد. آسیب‌های مغزی و جسمی که بر اثر مصرف بی رویه الکل و در نتیجه اعتیاد آن در جسم و روان فرد به وجود می‌آید به راحتی قابل درمان نیستند. الکل نحوه عملکرد و فکر کردن شخص را تغییر می‌دهد از این رو ترک اعتیاد الکل بدون کمک از مراکز تخصصی ترک الکل کاری بسیار سخت است. افراد بهتر است با مراجعه به مراکز ترک الکل خصوصاً کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی با شروع ترک به وسیله سم زدایی و گذراندن دوره نقاهت و بهره گیری از خدمات روانپزشکی و مشاوره‌های روانشناسی برای ترک اعتیاد به الکل اقدام کنند. دارو‌های روانپزشکی متعدد و مشاوره‌های روانشناسی بسیار کارایی در زمینه ترک الکل وجود دارد که در مرکز ترک الکل دکتر جوادی در اختیار افراد متقاضی بیمار قرار خواهد گرفت. الکل نحوه عملکرد مغز را شدیدا تحت تأثیر قرار می‌دهد. در ابتدای مصرف فرد صرفاً با مصرف مقادیر زیاد مشروب حالت‌های فراموشی و یا ناهنجاری‌های دیگر را تجربه می‌کند؛ اما با گذشت زمان و طولانی شدن مدت مصرف اثرات الکل به صورت دایمی روی فرد پدیدار می‌شود به صورتی که حتی با مصرف کم الکل نیز ممکن است فرد دچار پریشان حالی‌های وخیم شود.

 

 

بستری
1
-تماس بیمار با کلینیک. -پاسخگویی پذیرش و پرزنت بیمار و توضیحات روند درمان به او. -ست کردن تایم با روانشناس مجموعه جهت ارائه مشاوره رایگان به بیمار. -توضیحات کامل در رابطه با روند درمان به بیمار در جلسه رایگان مشاوره.
روند درمان
2
روند کلی درمان بیماران در این مجموعه به صورت ترکیب دو روش دارو درمانی و روان درمانی توام با هم صورت می گیرد. طول دوره درمان بسته به حال بیمار، مقدار دوز مصرفی و نوع ماده ای که مصرف می کند، متفاوت می باشد ولی حداقل زمانی که برای آن در نظر گرفته شده است 2 تا 3 هفته(10 تا 21 روز) است.
سرویس ها
3
خدماتی که ارائه می شود شامل صبحانه، ناهار و شام (در کلینیک آجودانیه میان وعده) و اینترنت رایگان می باشد و استفاده از تلفن همراه نیز آزاد است. اتاق های کلینیک به صورت یک تخته و دو تخته می باشند که به کمد و یخچال مجهز بوده و در اتاق های یک تخته امکان حضور همراه هم برای بیمار فراهم می باشد.
سم زدایی
4
بسته به نوع اعتیاد و مواد مصرفی در صورت لزوم سم زدایی کامل انجام می شود. همچنین بعد از به اتمام رسیدن دوره درمان، بیمار توسط روانپزشک Follow می شود و بیماران می توانند روانکاوی را با روانشناسان خود همچنان ادامه دهند. بیماران در کنار ترک اعتیادشان باید جهت بهبود اختلالات روانشناسی به وجود آمده نیز تحت نظر روانشناسان قرار گرفته و روانکاوی شوند.
ترخیص
5
بعد از اتمام دوره درمان در صورت منفی بودن تست و نرمال شدن بیمار از نظر فیزیکی، روحی و روانی و پس از تائیدیه پزشک متخصص، کارهای ترخیص بیمار انجام می پذیرد که بعد از ترخیص هم باز بسته به نیاز بیمار می تواند جلسات مشاوره و روانکاوی خود را با روانپزشکان مجموعه داشته باشد.

 

ترک الکل چند روز طول میکشد؟

درمورد این که ترک الکل چند روز طول می کشد، باید گفت که بستگی که به خود فرد دارد، افرادی که اعتیاد به الکل دارند حتی زمانی هم که می‌خواهند، توانایی توقف نوشیدن الکل را ندارند. درک این مطلب دشوار است که چرا فرد با وجود آنکه الکل ویرانی زیادی در زندگی خودش و اطرافیانش به بار آورده، همچنان به نوشیدن ادامه می‌دهد. با این حال بسیاری از افرادی که به الکل مبتلا شده‌اند، نمی‌توانند آنرا ترک کنند مگر اینکه از یک مرکز توانبخشی ترک اعتیاد الکل، متناسب با شرایط جسمی و روحی هر فرد برنامه درمانی اعتیاد دریافت نمایند. مرکز ترک الکل در تهران بسیار زیاد هستند که در انتخاب یک کلینیک مناسب باید نهایت دقت را داشته باشید. پس بهترین جواب برای سوال ترک الکل چند روز است را می توانید طی مشاوره با بهترین مرکز ترک الکل را بیابید.

چگونه الکل را ترک کنیم؟ ترک اعتیاد شامل برنامه ای است که حول نیازهای فرد با توجه به شرایط جسمی، روحی و همچنین میزان مصرف و زمان مصرف او تشخیص داده شده است. این برنامه به طور کلی شامل درمان‌هایی نظیر مدیریت پیشامد، مشاوره فردی، درمان گروهی، مصاحبه انگیزشی و درمان شناختی-رفتاری می‌باشد. برخی برنامه های ترک اعتیاد نیز شامل سمینارها، کارگاه‌های آموزشی هستند و همه آنها به گونه ای طراحی شده‌اند تا به بیمار کمک کنند با هوشیاری و بدنی پاک، دوباره در جامعه حضور داشته باشد.

مرکز ترک الکل

مناسب‌ترین دارو در ترک الکل

اکثر پزشکان به سبب احتمال بروز علائم عود بیماری معتقدند که افراد دچار اعتیاد به الکل باید در یکی از مراکز ترک مشروبات الکلی و تحت نظارت پزشک، روانپزشک و بهترین دکتر روانشناس برای ترک مشروبات الکلی با مناسب‌‌ترین داروی ترک الکل درمان شوند. اقدام به ترک الکل به تنهایی و در منزل بسیار خطرناک است، زیرا علائم ناشی از ترک مطلق الکل در مواردی نادر می‌تواند منجر به اغما، تشنج و حتی مرگ شود. قطع وابستگی جسمی به الکل بدون هیچگونه درمان دارویی باعث می‌شود در اثر مصرف نکردن الکل، بدن دچار علائمی نظیر سردرد و خماری شود و درد را تجربه کند. با تحمل دوره سم‌زدایی و دریافت درمان دارویی مناسب با شرایط جسمی و روحی هر بیمار در یک مرکز ترک الکل خوب، به تدریج این علائم به طور کامل محو خواهند شد.

در دوره ترک اعتیاد الکل خصوصا در زمان سم زدایی عوارض متعددی برای فرد خواهد داشت. چند ساعت بعد از آخرین مصرف الکل حال شخص از لحاظ روحی و جسمی بهم می‌ریزد. از این رو بهتر است سم زدایی و مراحل اولیه ترک در حضور کارشناس ترک اعتیاد و روانپزشک معتمد و حاذق صورت پذیرد. در کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی با ورود بیمار به مرکز تحت معاینه و بررسی قرار می‌گیرد و با تشخیص درست و دقیق روانپزشک ترک اعتیاد بهترین روش ترک الکل با توجه به شرایط مختلف فرد و شدت اعتیاد تجویز می‌شود.

با اتمام سم زدایی دوران نقاهت شروع می‌شود که در این مرحله بیمار باید تحت نظر روانپزشک و روانشناس متخصص قرار داشته باشد و به صورت مستمر ویزیت صورت گیرد. فردی که در حال ترک اعتیاد الکل است مدت‌ها بعد از سم زدایی دچار عوارض متعدد جسمی و روانی می‌شود که نمونه‌ای از این مشکلات وسوسه و تمایل شدید فرد به مصرف مجدد الکل است. فرد در این دوره با دریافت مشاوره‌های روانشناسی و یادگیری رفتار درمانی رفتارهای خود را در مواجهه با شرایط بحرانی کنترل کنند تا از عود مجدد اعتیاد به الکل جلوگیری شود.

دریافت مشاوره‌های روان درمانی و دارو‌های روانپزشکی به بازگشت فرد به زندگی عادی کمک زیادی می‌کنند. افرادی که به مرکز ترک الکل دکتر جوادی مراجعه می‌کنند با دریافت این خدمات ترک خود را آسان تر انجام می‌دهند. درمان‌های روانپزشکی که در این شرایط برای فرد تجویز می‌شوند عوارض ناشی از مصرف و ترک الکل را کاهش می‌دهد و به همین صورت استرس‌های وارده بر روی فرد را کاهش می‌دهد.

بهترین روش ترک قطعی الکل

توجه به این نکته مهم که سم زدایی تدریجی تنها اولین قدم در مسیر بهبودی است. سم زدایی مترادف با درمان نیست و کسانی که نوشیدن الکل را ترک می‌کنند، برای آنکه پاک بمانند کماکان به کمک نیاز دارند. هر چند پاک شدن گامی مهم در مسیر بهبودی است، با این حال این فقط آغاز راه است.

در کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی برای افرادی که وابستگی به الکل دارند یک برنامه سم زدایی با توجه به شرایط جسمی و مقدار مصرف فرد ارائه می‌شود. هنگامی که فرد مصرف الکل خود را قطع می‌کند، لازم است نحوه تغییر رفتارهای ناسازگاری که آنها را در زندگی به این نقطه کشانده است، یاد بگیرد. اکثر الکلی‌ها برای مدتی طولانی الکل نوشیده‌اند. اعتیاد به الکل یک شبه رخ نمی‌دهد، بنابراین دوره طولانی مدت نوشیدن الکل مستلزم عاملی بیش از صرف وابستگی فیزیکی است.

هنگامی که تصمیم گرفته‌اید که دیگر آماده اعمال تغییراتی در زندگی خود شوید و اینکه قصد دارید یک برنامه سم زدایی تدریجی را تحت نظر پزشک متخصص ترک اعتیاد شروع کنید، درست همان موقع است که در موقعیتی قرار گرفته‌اید که می‌توانید توانبخشی را شروع کنید و به بهترین کلینیک ترک اعتیاد مراجعه کنید.

مراحل ترک اعتیاد الکل در کلینیک تخصصی درمان اعتیاد دکتر جوادی

به طور کلی افراد مبتلا به الکل می‌توانند در این مرکز تخصصی ترک الکل در تهران، اعتیاد خود را با مناسب‌ترین دارو ترک الکل به شکل سرپایی یا بستری تحت درمان قرار دهند. مرکز ترک اعتیاد به الکل به طور کلی برای آن دسته افرادی مناسب است که در گذشته سعی (ناموفقی) در ترک الکل داشته‌اند، کسانی که مشکلات پزشکی دیگری مانند بیماری کبد یا بیماری قلبی دارند، افرادی که در یک محیط خانگی استرس زا زندگی می‌کنند. به طوری که آن محیط برای فرآیند بهبود مضر است و کسانی که مبتلا به مسائل بهداشت روان هستند.

اگر بخواهیم از روش‌های ترک الکل صحبت کنیم و بدانیم که چگونه مشروبات الکلی را ترک کنیم، بهترین روش برای ترک الکل، سم زدایی الکل با نالتروکسان و مراجعه به مراکز تخصصی ترک الکل و درمان زیر نظر متخصصین و روانپزشکان ترک اعتیاد است.

کلینیک شبانه روزی درمان اعتیاد دکتر جوادی، یکی از معتبرترین مراکز ترک الکل در تهران که با رویکردی ساختارمند در جهت بهبود و رضایت کامل بیمار و خانواده‌شان عمل می‌کند. برنامه ترک اعتیاد بصورت سم زدایی تدریجی معمولاً حدود سه تا چهار هفته طول می‌کشد. تمامی امکانات رفاهی و درمانی برای بیماران این مرکز در نظر گرفته شده است و به بیماران این فرصت را می‌دهند که فارغ از مسائل و نگرانی‌های خانگی خود را به طور کامل وقف روند بهبود کنند.

هر چند برنامه‌های سم زدایی تدریجی پناهگاهی بسیار سودمند بوده و ترجیح اکثر افراد است، با این وجود برای همه مناسب نیست. برای برخی حضور در کلینیک ترک مشروب الکلی خصوصی امکان پذیر نیست؛ افرادی که نمی‌توانند از پس هزینه مراقبت‌های خصوصی بر بیایند یا کسانی که برایشان مقدور نیست مدت زمانی طولانی از خانه به دور باشند. این افراد می‌توانند درمان مراقبتی سرپایی را انتخاب کنند.

این برنامه‌ها دارای تنوع بالایی بوده بطوری که در برخی از آنها حضور روزانه الزامیست و در برخی دیگر فقط چند ساعت در هفته کافیست. بعضی برنامه‌ها برای چند ماه ادامه خواهد داشت در حالی که بعضی دیگر ممکن است تا یک سال یا بیشتر ادامه داشته باشد.

مراحل ترک اعتیاد الکل در کلینیک تخصصی در تهران

برخی از برداشت‌های اشتباه درباره الکل و الکلیسم

خیال: الکل محرک است

واقعیت: الکل هم محرک سیستم عصبی و هم کند ساز است.

خیال: همیشه می‌توانند از نفس فردی که الکل مصرف کرده است آن را تشخیص دهید.

واقعیت: همیشه امکان تشخیص دادن وجود الکل میسر نیست .برخی افراد به طرز موفقیت آمیزی مصرف الکل خود را سال‌ها پنهان می‌کنند.

خیال: یک اونس مشروب با درجه خلوص ٨٦ بیشتر از قوطی‌های ١٢ اونسی آبجو حاوی الکل است.

واقعیت: دو قوطی ١٢ اونسی آبجو حاوی بیشتر از یک اونس الکل هستند.

خیال: الکل می‌تواند به فرد کمک کن عمیق تر بخوابد.

واقعیت: الکل می‌تواند در خواب عمیق، اختلال ایجاد کند.

خیال: قضاوت غلط قبل از اینکه علائم مستی واضح باشند، روی نمی‌دهد.

واقعیت: قضاوت غلط می‌تواند خیلی قبل از آشکار شدن علایم حرکتی مستی روی دهد.

خیال: فرد با مخلوط کردن مشروب‌ها بیشتر از زمانی که مقادیر برابری از یک نوع را نوشیده باشد مست می‌شود.

واقعیت: مقدار الکل در جریان خون و نه این ترکیب، مستی را تعیین می‌کند.

خیال: نوشیدن نه فنجان قهوه می‌تواند تاثیرات الکل را خنثی کند و ” مستی را از سر” فرد بپراند

واقعیت: نوشیدن قهوه بر میزان مستی تأثیر ندارد.

خیال: ورزش یا دوش سرد می‌تواند سوخت و ساز الکل را تسریع کند.

واقعیت: ورزش و دوش برای افزایش دادن سوخت و ساز الکل تلاش‌های بیهوده‌ای هستند.

خیال: افراد دارای ” اراده‌ی قوی” نباید نگران الکلی شدن باشند.

واقعیت: الکل گول زننده است و می‌تواند حتی ” قوی‌ترین اراده” را در هم بشکند.

خیال: کسی نمی‌تواند فقط با نوشیدن آبجو الکلی شود.

واقعیت: فرد با نوشیدن آبجو می‌تواند مقدار زیادی الکل مصرف کند البته این مقدار الکل است که تعیین می‌کند یک نفر الکلی شود یا نشود.

خیال: الکل نمی‌تواند مانند هروئین اعتیاد واقعی ایجاد کند.

واقعیت: الکل از ویژگی‌های معتاد کننده قوی برخوردار است.

خیال: ترک الکل خیلی کمتر از ترک ماری‌جوانا خطرناک است.

واقعیت: در برنامه‌های درمان مخصوص مشکلات الکل، افراد خیلی بیشتری از درمان مخصوص سوءمصرف ماری‌جوانا حضور دارند.

خیال: در کسانی که زیاد مشروب مصرف می‌کنند، صدمه دیدن کبد مدت‌ها قبل از صدمه دیدن مغز پدیدار می‌شود.

واقعیت: مصرف سنگین الکل می‌تواند قبل از اینکه صدمه کبد تشخیص داده شود، در صدمه عضوی مغز آشکار می‌شود.

خیال: واکنش ترک فیزیولوژیکی ناشی از هروئین از ترک ناشی از الکل خطرناک تر است

واقعیت: نشانه‌های فیزیولوژیکی همراه با ترک کردن هروئین از نشانه‌های ترک الکل ترسناک‌تر نیستند. در واقع، ترک کردن الکل به صورت بالقوه از ترک کردن تریاک مهلک تر است.


در همین زمینه بخوانید: تأثیر ویروس کرونا بر بیماران مبتلا به الکلیسم


الکل دقیقا چگونه بر مغز تأثیر می‌گذارد؟

آگاهی ما در مورد اینکه الکل دقیقا چگونه بر مغز تاثیر می‌گذارد، ابتدایی است اما چند تاثیر فیزیولوژیکی مشترک هستند. تأثیر اول گرایش به کاهش بازداری جنسی، اما به طور همزمان، کاهش عملکرد جنسی است. تعداد قابل ملاحظه‌ای از سوء مصرف کنندگان الکل دچار منگی آنی و لغزش‌های حافظه نیز می‌شوند. در آغاز این در سطح بالای الکل خون روی می‌دهد و مشروبخوار ممکن است گفتگویی منطقی را انجام دهد یا به فعالیت‌های نسبتاً پیچیده دیگر بپردازد اما روز بعد آن را به یاد نیاورد. در افرادی که زیاد مشروب می‌نوشند، حتی مشروبخواری معتدل می‌تواند موجب لغزش حافظه شود. پدیده دیگر مرتبط با مسمومیت الکل، خماری و سردرد است که بسیاری از مشروبخواران گاهی آن را تجربه می‌کنند.

تأثیرات الکل بر مغز

الکل تأثیرات ظاهرا پیچیده و متضادی بر مغز دارد. در سطح کم، الکل برخی از سلول‌های مغز را تحریک می‌کند و ” مناطق لذت” مغز را فعال می‌سازد که مواد درون زاد شبه افیونی ذخیره می‌سازد، یکی از انتقال دهنده‌های عصبی مغز گلوتامیت را مهار می‌کند که به نوبه خود فعالیت در قسمت‌هایی از مغز را کند می‌سازد. مهار شدن گلوتامیت در مغز، توانایی یادگیری ارگانیزم را مختل می‌کند و بر مراکز مغزی بالاتر تاثیر می‌گذارد و قضاوت و سایر فرآیندهای منطقی را مختل کرده و کنترل شخصی را کاهش می‌دهد.

وقتی که قید و بندهای رفتاری کاهش می‌یابد، امکان دارد که مشروبخوار تسلیم ارضای تکانه‌هایی شود که معمولاً تحت کنترل قرار دارند. طولی نمی‌کشد که درجاتی از ناهماهنگی حرکتی ظاهر می‌شوند و تشخیص و درک سرما، درد و ناراحتی‌های دیگر ضعیف می‌شود. معمولاً مشروبخوار احساس صمیمیت، گشاده رویی و بهزیستی می‌کند. در چنین خلقی، واقعیت‌های ناخوشایند کنار می‌روند و احساس عزت نفس و کفایت مشروبخوار افزایش می‌یابد. آشنایان تصادفی بهترین و فهمیده‌ترین دوستان می‌شوند و مشروبخوار وارد دنیای خوشایند غیر واقعی می‌شود که در آن نگرانی‌ها موقتاً پشت سر گذاشته می‌شوند.

هنگامی که محتوای الکل جریان خون به ٠/٠٨ می‌رسد، فرد، حداقل در ارتباط با رانندگی، مست محسوب می‌شود. هماهنگی عضلانی، گفتار و بینایی مختل می‌شوند و فرآیندهای فکر گیج هستند. با این حال، حتی قبل از اینکه فرد به این سطح از مستی رسیده باشد، قضاوت به حدی مختل می‌شود که وضعیت خود را اشتباه قضاوت می‌کند. برای مثال، مشروبخواران در مورد توانایی رانندگی امن خود ابزار اطمینان می‌کنند در حالی که اعمال آنها کاملا ناامن هستند. هنگامی که سطح الکل خون به تقریبا ٠/٥ درصد می‌رسد ( این سطح در برخی از افراد تا اندازه‌ای متفاوت است)، کل تعادل عصبی مختل می‌شود و فرد به حالت اغما می‌افتد. از قرار معلوم ناهشیاری به عنوان وسیله‌ای امن عمل می‌کند، زیرا غلظت بالای ٠/٥٥ درصد معمولا مهلک است.

به طور کلی، مقدار غلظت الکل در مایعات بدن، نه مقدار مصرف شده، مستی را تعیین می‌کند.با این حال، تأثیر الکل در مشروبخواران مختلف، بسته به وضعیت جسمانی، مقدار غذای موجود در معده، و مدت مشروبخواری آنها تفاوت دارد.علاوه بر این، مصرف کنندگان الکل ممکن است به تدریج تحمل خود را نسبت به این ماده افزایش دهند، طوری که برای ایجاد کردن تأثیرات مطلوب، به مقادیر بیشتری نیاز خواهند داشت، سوخت و ساز الکل در زنان کمتر از مردان است و بنابراین با مقدار الکل کمتری مست می‌شوند.

مشروبخواری افراطی را می‌توان به صورتی در نظر گرفت که از اوایل تا اواخر مرحله اختلال سوء مصرف الکل به صورت موذیانه پیشروی می‌کند، هر چند که برخی از سوء مصرف کنندگان از این الگو پیروی نمی‌کنند. شماری از پژوهشگران معتقدند که الکل حتی در مقادیر کم، سمی است، اما دیگران معتقدند که در مقادیر متوسط برای اغلب افراد زیان بخش نیست. با این حال، در زنان باردار، حتی مقادیر متوسط الکل خطرناک است.

ترک الکل

نکاتی که باید در مورد ترک الکل در نظر داشته باشیم

نکاتی وجود دارند در رابطه با ترک اعتیاد الکل که باید در نظر گرفته شوند. بسیاری از پزشکان بر این باورند که برنامه‌های فشرده و دستورالعمل‌های ساختارمندی که توسط برنامه‌های کلینیک تخصصی ترک اعتیاد و اعصاب و روان ارائه می‌شوند، بیماران را در مسیر بهبودی درازمدت قرار می‌دهند. به نظر دکتر روانشناسان برای ترک الکل در این مرکز بهتر است، افراد ضمن درگیری با فشارهای زندگی روزمره یاد بگیرند چگونه بدون الکل زندگی کنند.

شما باید قبل از انتخاب نوع برنامه درمانی ترک الکل، به گزینه‌های پیش روی خود دقت کنید. در مورد توانایی خود برای مقابله با تنش‌های زندگی شخصی ضمن تلاش برای ترک اعتیاد، به هوشیاری فکر کنید. برنامه مراقبتی در یک مرکز کلینیکی برای شما بهتر جواب بدهد. برای تعیین بهترین روش ترک الکل و تعیین دوره درمانی مناسب نیازها و شرایط خود، با دوستان و اعضای نزدیک خانواده خود صحبت کنید. اگر از یک منبع تخصصی مشاوره و پشتیبانی خواستید، با مشاوران ترک اعتیاد ما تماس بگیرید.

درمان اعتیاد الکل در کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی

درمان اعتیاد الکل در کلینیک دکتر جوادی توسط بهترین کادر روانپزشکی و روانشناس ترک اعتیاد، انجام می‌پذیرد، کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی یک مرکز ترک اعتیاد پیشرفته در تهران هست که کلیه امکانات رفاهی و هتلینگ اعم از اتاق‌های VIP و لوکس به صورت تفکیک شده، خدمات و سرویس‌های نگهداری بیمارستانی به صورت شبانه‌روزی ارائه می‌دهد که این خدمات با کمپ ترک الکل در تهران بسیار متفاوت است.

همچنین کلینیک شبانه روزی ترک اعتیاد در تهران، امکانات رفاهی برای همراهان بیمار، خدمات گروه درمانی، مشاوره‌های روزانه روانشناس اعتیاد به صورت خصوصی با بیمار و همراهان بیمار، خدمات اورژانس و آمبولانس در مواقع اضطراری، قرارداد همکاری با سایر بیمارستان‌ها در صورت بروز بیماری‌های جانبی خطرساز و … را به بیماران ارائه می‌دهد.

ویژگی‌های کلینیک تخصصی ترک الکل دکتر جوادی:

  • دارا بودن امکانات رفاهی و هتلینگ
  • بهترین کادر روانپزشکی و روانشناس ترک اعتیاد
  • روش‌های نوین درمانی
  • اتاق‌های مجزا با امکانات رفاهی ویژه
  • بهترین و مجهزترین مرکز با حضور شبانه‌روزی کادر درمانی

سوالات متداول در مورد ترک الکل

ترک الکل چند روز طول میکشد؟
مدت زمان ترک الکل به عواملی مانند: شرایط سنی شخص مصرف کننده، مدت زمان مصرف و دوز مصرفی الکل در روز بستگی دارد و میتواند یک هفته تا سه هفته دوره بستری بیمار زمان ببرد.

بهترین روش ترک الکل چیست؟

دریافت برنامه درمانی جامع برای ترک اعتیاد به الکل در کلینیک دکتر جوادی این امکان را به بیماران خود میدهد که بهترین روش ترک اعتیاد را طبق شرایط خود انتخاب کنند.

چگونه اعتیاد به الکل را ترک کنیم؟

برای ترک همیشگی الکل و کنترل علائم ترک می‌بایست دوره بستری برای ترک الکل تحت نظر پزشک متخصص ترک اعتیاد صورت بگیرد و بعد از زمان سم زدایی نیز دوره درمانی خود را تحت نظر پزشک و روانشناس ادامه دهید.

به این مطلب چه امتیازی میدید؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا رای شما ثبت شود

میانگین آرا 2 / 5. شمارش آرا: 8

رایی یافت نشد. اولین نفری باشید که رای میدهید.

خدمات مرتبط
Call Now Buttonمشاوره رایگان