۰۲۱-۷۹۴۴۱
کلینیک ترک دکتر جوادی

بهترین روش ترک کوکائین

امکانات مرکز ترک اعتیاد

روش صحیح ترک اعتیاد کوکائین کوکائین

برنامه های ترک کوکائین بصورت سم زدایی تدریجی (بستری شبانه‌روزی بیمار) آغاز می‌شود. با توجه به علائم ترک مواد محرک که معمولاً شامل: افسردگی، تحریک پذیری، خواب آلودگی، اضطراب، خستگی، افزایش اشتها و میل شدید به مصرف مواد محرک است، بیمار باید تحت نظر روانپزشک و روانشناس متخصص ترک اعتیاد درمان خود را سپری کند. در کلینیک ترک اعتیاد و روانپزشکی دکتر جوادی مراحل درمان اعتیاد به شرح زیر می‌باشد:

  • سم زدایی تدریجی تحت نظر روانپزشک و کادر پزشکی
  • درمان های روانشناسی فردی و گروهی در طول دوره بستری
  • ویزیت ماهیانه روانپزشک و روانشناس بعد از ترخیص

با توجه به اینکه کوکائین بسیار اعتیاد آور و خطرناک است، مشورت گرفتن از یک متخصص ترک اعتیاد و یا پزشک روان‌درمان اهمیت اقدام برای ترک هرچه سریعتر این ماده را برای شمار روشن می‌کند. برای درمان و همچنین برای اجتناب از مشکلات علائم ترک که همزمان با وابستگی به مواد اعتیادآور رخ می‌دهد، بهترین راه حل مراجعه به مراکز تخصصی ترک اعتیاد کوکائین می‌باشد. به یاد داشته باشید که تنها روش درمان اعتیاد که تحت نظر متخصص ترک اعتیاد صورت می‌گیرد موجب بهبود جسمی و روحی می‌شود.

No Data Found

مراحل کوکائین کوکائین

بهترین روش ترک  کوکائین  کوکائین

گر کسی به طور مداوم میل به مصرف کوکائین داشته باشد، در نهایت ممکن است از چیزی که تحت عنوان مصرف “تفریحی” مطرح می‌شود به نیاز شخص و وابستگی ذهنی مصرف کننده، تغییر کند. از آنجا که مدت زمان نشئگی نسبتاً کوتاه است، مصرف کنندگان اغلب در هر بار، مقدار  دوز بیشتری كوكائين مصرف می‌کنند. این بدان معنی است که مصرف کنندگان خطر وابستگی شدید به این نوع ماده محرک دارند. ترک کوکائین باید تحت نظر روانپزشک و روانشناس صورت گیرد زیرا علائم ترک این ماده محرک بسیار بالا است.

قطعاً بهترین روش ترک قطعی کوکائین سم زدایی تدریجی است. در کلینیک ترک اعتیاد و روانپزشکی دکتر جوادی از مجهزترین خدمات درمانی برای درمان اعتیاد بیماران استفاده می‌گردد. همچنین کادر درمانی آموزش دیده از بیماران در طی دوران بستری و در شرایط سخت ترک اعتیاد حمایت می‌کنند. بعد از پذیرش و بستری برای درمان اعتیاد بلافاصله پزشک متخصص ترک اعتیاد یک برنامه مراقبت کامل، جامع برای هر بیمار را تشخیص و دوره درمانی فرد مصرف کننده آغاز می‌گردد.

ترک کوکائین  کوکائین  چند روز طول می کشد؟

وقتی مصرف کوکائین قطع می‌شود، مغز این موضوع را دوست ندارد و طی شش تا 12 ساعت از زمان ترک مصرف، فرد مصرف کننده علائم ترک را تجربه خواهد کرد. شدت علائم ترک بستگی به مدت و مقدار مصرف آن دارد. غالباً علائم ترک کوکائین در 36 ساعت به اوج خود می‌رسد و یک هفته طول می‌کشد. مدت زمان ترک کامل برای هر فرد بسته به میزان مصرف توسط پزشک متخصص و بعد از انجام معاینات کامل تعیین می‌شود.

گالری تصاویر

امکانات مرکز ترک اعتیاد

دریافت بهترین درمان اعتیاد کوکائین کوکائین

بخشی از مشکلات سم زدایی در دیگر مراکز ترک اعتیاد این است که پس از ترخیص بیمار از کلینیک، تمام دوره درمانی شخص پایان می‌یابند. واقعیت این است که بازیابی کوکائین بیش از ترک معمول آن بطول می‌انجامد. تنها به این دلیل که شخصی برای ترک اعتیاد کوکائین وارد یک مرکز درمانی می‌شود، لزوماً به این معنی نیست که کمکی که برای ترک در آنجا دریافت می‌کند بیمار را از عود مجدد مصون نگه دارد!

ترک کوکائین فاکتوری مهم است، اما به همان اندازه‌ای اهمیت دارد که به یاد داشته باشید شخص پس از سپری کردن این برنامه‌ها با فشارهای فعالیت‌های اجتماعی، روابط و اشتغال روبرو می‌شود. به همین دلیل است که درمان‌های ترک اعتیاد به کوکائین که تمرکز خود را بر ارائه مکانیسم های مقابله جدید معطوف نمی‌کنند، ذاتاً دارای نقص هستند.

این از جمله دلایلی است که مراقبت های بعدی در گزینه های درمانی کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی بسیار حائز اهمیت است. با این حال، خدمات مراقبت های ویژه پس از ترک اعتیاد می‌تواند به شخصی که با حفظ هوشیاری از استعمال کوکائین بهبود می‌یابد، کمک کند. اگر شخصی مایل به ورود به دوره ترک اعتیاد باشد و در برنامه های مراقبت های ویژه این مرکز شرکت کند، ترک در این مرکز بهبودی جسمی و روحی آنها را تسهیل می‌کند.

درمان اعتیاد کوکائین کوکائین در کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی

درمان اعتیاد کوکائین در کلینیک دکتر جوادی توسط بهترین کادر روانپزشکی و روانشناس ترک اعتیاد، انجام می پذیرد، کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی یک مرکز ترک اعتیاد پیشرفته در تهران هست که کلیه امکانات رفاهی و هتلینگ اعم از اتاق‌های VIP و لوکس به صورت تفکیک شده، خدمات و سرویس‌های نگهداری بیمارستانی به صورت شبانه روزی ارائه میدهد

همچنین امکانات رفاهی برای همراهان بیمار، خدمات گروه درمانی، مشاوره‌های روزانه روانشناس اعتیاد به صورت خصوصی با بیمار و همراهان بیمار، خدمات اورژانس و آمبولانس در مواقع اضطراری، قرارداد همکاری با سایر بیمارستان‌ها در صورت بروز بیماری‌های جانبی خطرساز و … را به بیماران ارائه می‌دهد

 

ویژگی های کلینیک تخصصی دکتر جوادی:

  • دارا بودن امکانات رفاهی و هتلینگ
  • بهترین کادر روانپزشکی و روانشناس ترک اعتیاد
  • روش های نوین درمانی
  • اتاق های مجزا با امکانات رفاهی ویژه
  • بهترین و مجهزترین مرکز با حضورشبانه‌روزی کادر درمانی
  • پیگیری پس از درمان

جديدترين روش مصرف داروي نالتروكسان استفاده از ايمپلنت آن است. از ويژگي هاي اين روش استفاده طولاني مدت بدون نياز به مصرف روزانه خوراكي آن است با اين روش همواره مقدار مشخصي از دارو وارد بدن ميشود.در درمان اعتياد و وابستگي به انواع مخدر ها مانند کوکائین ،هروئین ،تریاک و … و همچنين درمان وابستگي به الكل و ديگر مواد توهم زاها مثل ماري جوآنا ( حشيش ) نيز مؤثر است ، اين روش باعث كاهش وسوسه ي فرد براي مصرف مجدد و هم چنين بروز علائم محروميت ناشي از عدم مصرف مواد مخدر ميشود و افرادديگر لذتي از مصرف نمي برنددر كلينيك تخصصي روانپزشكي و ترك اعتياد دکتر جوادی بعداز سم زدايي ، كاشت نالتروكسان توسط جراح انجام ميشود و فرد بهتر است براي رواندرماني هفته اي يكبار به روانشناس و ماهي يكبار براي ويزيت روانپزشكي با دكتر خود در ارتباط باشد تا به نتيجة قطعي و بهبودي كامل خود برس

سوالات متداول در مورد ترک کوکائین کوکائین

مدت زمان ترک کوکائین به عواملی مانند: شرایط سنی شخص مصرف کننده، مدت زمان مصرف و دوز مصرفی کوکائین در روز بستگی دارد و میتواند یک هفته تا سه هفته دوره بستری بیمار زمان ببرد.

دریافت برنامه درمانی جامع برای ترک اعتیاد کوکائین در کلینیک دکتر جوادی  این امکان را به بیماران خود میدهد که بهترین روش ترک اعتیاد را طبق شرایط خود انتخاب کنند.

برای ترک همیشگی کوکائین و کنترل علائم ترک می‌بایست دوره بستری برای ترک کوکائین تحت نظر پزشک متخصص ترک اعتیاد صورت بگیرد و بعد از زمان سم زدایی نیز دوره درمانی خود را تحت نظر پزشک و روانشناس ادامه دهید.

مقالات مرتبط مرتبط

لیست متخصصین

دکتر ابراهیم زاده
فوق دکترا نوروساینس
دکتر سمیعی
سوپروایزر بخش نوروساینس
دکتر بهاره عیوض نژاد
روانپزشک و متخصص ترک اعتیاد

سوالات متداول

مدت زمان ترک کوکائین به عواملی مانند: شرایط سنی شخص مصرف کننده، مدت زمان مصرف و دوز مصرفی کوکائین در روز بستگی دارد و میتواند یک هفته تا سه هفته دوره بستری بیمار زمان ببرد.

دریافت برنامه درمانی جامع برای ترک اعتیاد کوکائین در کلینیک دکتر جوادی  این امکان را به بیماران خود میدهد که بهترین روش ترک اعتیاد را طبق شرایط خود انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

بهبودی از امروز شروع می شود

اکنون برای حمایت از اعتیاد تماس بگیرید