۰۲۱-۷۹۴۴۱
کلینیک ترک دکتر جوادی

مرکز ترک سورچه

امکانات مرکز ترک اعتیاد

ترک سورچه، یک چالش مهم در راه بهبود و بازگشت به زندگی طبیعی است که برای افرادی که وابسته به این ماده مخدر قوی هستند، امری ضروری می‌باشد. سورچه یک ماده مخدر مصنوعی و شبیه به مواد مخدر افیونی است که اثرات قوی آن بر روی سیستم عصبی و بدن انسان تأثیرگذار و گاهاً ویرانگر می‌باشد. 

برای ترک سورچه سورچه چه باید کرد؟

ترک سورچه نیازمند تصمیم و اراده قوی است. در ابتدا، می‌توانید با متخصصان و مشاوران متخصص در زمینه اعتیاد در مورد مشکلات و نیازهای خود مشوره و مشاوره کنید. این متخصصان می‌توانند راهنمایی‌های لازم برای یک برنامه ترک ائتلافی و موثر ارائه دهند.

پشتیبانی از خانواده و افراد معتبر نقش اساسی در موفقیت ترک این وابستگی دارند. افرادی که به شما اعتماد دارند و می‌توانند از نزدیک به شما کمک و حمایت کنند، می‌توانند به شما در این مسیر دشوار کمک کنند و از شما حمایت کنند. اشتراک گذاری تجربیات و احساسات با دیگران نیز می‌تواند در تقویت روحیه و افزایش انگیزه شما در فرآیند ترک مؤثر باشد.

یکی از مهم‌ترین گام‌ها در ترک سورچه، درک عمیق از عواقب و خطرات مصرف این ماده است. باید اطلاعات کافی درباره تأثیرات منفی آن بر روی سلامتی فرد و زندگی اجتماعی، شغلی، و خانوادگی اندازه‌گیری شود. پس از آن، برنامه‌ریزی محکم و مستمر برای ترک و قطع مصرف سورچه انجام شود. این برنامه می‌تواند شامل کم‌کردن تدریجی مصرف، استفاده از روش‌های درمانی و اعمال تغییرات مثبت در زندگی شامل فعالیت‌های ورزشی، هنری یا مشارکت در اجتماع باشد. این فرآیند ممکن است دشواری‌ها و چالش‌هایی داشته باشد، اما با اراده و انگیزه قوی می‌توان به موفقیت در این راه دست یافت و به یک زندگی سالم و آزاد از وابستگی به سورچه دست یابید.

مراحل سورچه  سورچه 

سم زدایی زدایی تدریجی بدن از  سورچه  سورچه در کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی

سم زدایی تدریجی بدن از سورچه بخش اصلی و مهم برنامه ترک این ماده افیونی است که در این مرکز توسط پزشک متخصص ترک اعتیاد با داروهای ضدمخدر انجام می شود که با توجه به شرایط جسمی، مقدار و مدت زمان مصرف بیمار، طول بازه زمانی دوره بستری و سم زدایی بیمار در ویزیت اولیه تشخیص داده می‌شود.

در کلینیک دکتر جوادی مدت زمان سم زدایی تدریجی بدن از سورچه تقریباً 12 الی 14 روز می‌باشد که شامل مشاوره روانشناس، ویزیت روانپزشک، درمان گروهی و فردی به منظور ریشه یابی علت اعتیاد و درمان علت‌ها به صورت جامع است. (البته این مدت زمان به دوز مصرفی و اراده فرد نیز بسیار بستگی دارد.)

تیم روانشناسان این مرکز فوق تخصصی ترک اعتیاد، برای شناسایی الگوهای رفتار مخرب و تأثیر اجتماعی که اعتیاد بر زندگی فرد و زندگی نزدیک‌ترین افراد به آنها می‌گذارد، کار می‌کنند. زیرا حمایت خانواده و دوستان می تواند مزیت قابل توجهی در مسیر بهبودی داشته باشد، و آموزش مراقبت های بعد از ترک اعتیاد نیز می‌تواند از لغزش و سوءمصرف مجدد فرد پیشگیری کند.

سم زدایی فوق سریع بدن از سورچه  سورچه

سم زدایی فوق سریع بدن از سورچه برای افرادی که سالهاست دچار اعتیاد به این ماده هستند، به هیچ عنوان توصیه نمی‌گردد. زیرا سم زدایی فوق سریع بیشتر برای کسانی است که ناخواسته و به دلیل مشکلات پزشکی دچار مصرف داروهای شبه مخدر شده اند. اما افرادی که مواد اعتیادآور و مورفین‌دار مانند سورچه، هروئین و یا تریاک را خودسرانه برای رسیدن به حس سرخوشی آن مصرف می‌کنند، تنها روش سم زدایی تدریجی برای آنها درمان موفقی خواهد بود.

گالری تصاویر

هزینه ترک سورچه  سورچه چقدر است؟

هزینه ترک سورچه در کلینیک ترک اعتیاد به میزان مصرف پیشین و طول زمانی که برای ترک نیاز دارید، بستگی دارد. میزان مصرف پیشین سورچه، شدت وابستگی و نیاز به نظارت و مشاوره تخصصی در فرآیند ترک تأثیرگذار هستند. کلینیک‌ ترک اعتیاد دکترجوادی با توجه به وضعیت هر فرد و نیازهای آن، برنامه‌های ترک مخصوصی ارائه می‌دهد که شامل جلسات مشاوره، مدیریت سموم، پشتیبانی درمانی و تکنیک‌های متعددی برای کمک به فرد در فرآیند ترک سورچه می‌باشد. هزینه این خدمات باید بر اساس نیازهای هر فرد و متغیرهای فردی تعیین شود و برای دستیابی به هزینه مناسب، توصیه می‌شود تا با تیم درمانی مشوره و مشاوره کنید.

امکانات مرکز ترک اعتیاد

کاشت ایمپلنت نالتروکسان برای ترک اعتیاد سورچه  سورچه

کاشت ایمپلنت نالتروکسان بعد از پروسه سم زدایی تدریجی به بیمار کمک می‌کند میل به مصرف و وسوسه خود را کنترل و درمان کند و پس از پایان سم زدایی بدن از سورچه و از بین رفتن علائم درد و خماری و آمادگی شخص، دوره های بلند مدت درمان همیشگی اعتیاد برای او شروع خواهد شد.

اين روش باعث كاهش وسوسه ي فرد براي مصرف مجدد مواد مخدر سورچه شده و هم چنين بروز علائم محروميت ناشي از عدم مصرف ميشود و فرد ديگر لذتي از مصرف مواد نمي برند در كلينيك ترک اعتياد دکتر جوادی بعد از پروسه سم زدايي تدریجی ، كاشت نالتروكسان توسط جراح انجام ميشود و فرد بهتر است براي رواندرماني هفته اي يكبار به روانشناس و ماهي يكبار براي ويزيت روانپزشكي با دكتر خود در ارتباط باشد تا به نتيجة قطعي و بهبودي كامل خود برسد.

علائم ترک و قطع مصرف یکباره سورچه  سورچه

قطع یکباره مصرف سورچه، نیاز مغز به مورفین را در بدن شما برای عملکرد آن حس سرخوشی افزایش می‌دهد و در صورت عدم استفاده از سورچه، نمی‌توانید آن حس را تجربه کنید و درد و خماری در این زمان برای فرد آغاز می‌شود. هنگامی که اعتیاد به سورچه به این نقطه رسید، ضروری است که به دنبال درمان پزشکی کنترل شده و شروع یک فرآیند سم زدایی اصولی باشید تا از عوارض بالقوه ترک جلوگیری کنید و پیشنهاد ما مراجعه به بهترین بیمارستان ترک اعتیاد است.

از علائم ترک و قطع یکباره سورچه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اختلال حاد روانی و تغییرات شدید هیجانی و احساسی
 • گرم شدن بدن
 • خشکی دهان
 • تهوع و استفراغ
 • خارش شدید پوست
 • احساس کسل بودن و خواب آلودگی
 • اختلال در سیستم عصبی مرکز

جدیدترین متدهای درمانی برای ترک اعتیاد به سورچه  سورچه

در مرکز ترک اعتیاد دکتر جوادی، ما به ارائه درمان تخصصی اعتیاد به سورچه برای همه کسانی که مراقبت و درمان خود را به ما می‌سپارند، متعهد هستیم. ما می دانیم که استفاده از سورچه به احتمال زیاد باعث ناراحتی شدید در تمام جنبه های زندگی شما شده است و خدمات بستری و ترک اعتیاد این مجموعه، برای دستیابی شما به بهبودی در همه سطوح – از نظر ذهنی، جسمی، عاطفی و اجتماعی است.

همچنین به عنوان بهترین بیمارستان ترک اعتیاد، امکانات هتلینگ و رفاهی برای همراهان بیمار، خدمات نقشه مغزی، rtms و مشاوره‌های روزانه روانشناس اعتیاد به صورت خصوصی با بیمار و همراهان بیمار، خدمات اورژانس و آمبولانس در مواقع اضطراری، قرارداد همکاری با سایر بیمارستان‌ها در صورت بروز بیماری‌های جانبی خطرساز و … را نیز به بیماران ارائه می‌دهد.

ویژگی های کلینیک تخصصی ترک اعتیاد دکتر جوادی:

 • بهترین کادر روانپزشکی و روانشناس متخصص ترک اعتیاد
 • روش های نوین درمانی مانند کاشت ایمپلنت نالتروکسان
 • اتاق‌های مجزا با امکانات هتلینگ و خدمات رفاهی ویژه (عمومی،خصوصی و مستر)
 • جدیدترین تجهیزات پزشکی و استفاده از متدهای روز دنیا (نقشه‌مغزی،ECT و RTMS)
 • درمان و ترک اعتیاد سورچه بدون درد و خماری (استفاده از داروهای ضدمخدر- تاییدیه FDA جهانی)

همین امروز به یک مرکز ترک اصولی سورچه مراجعه کنید!

اگر شما یا یکی از عزیزانتان با اعتیاد دست و پنجه نرم می کنید، نیازی نیست به تنهایی در این نبرد بجنگید.

مشاوران ترک اعتیاد کلینیک دکتر جوادی آماده هستند تا شما را هم اکنون در مسیر بهبودی قرار دهند.

سوالات متداول متداول

بهترین روش ترک اعتیاد سورچه این است که مراحل سم زدایی و روان‌درمانی بیمار تحت نظر یک پزشک مجرب با دانش تخصصی در این زمینه باشد.

مدت زمان ترک مصرف این ماده نیز برای هر شخص متفاوت خواهد بود. در کل بازه زمانی سم زدایی تدریجی برای بیماران دچار اعتیاد به مورفین بین 12 الی 14 روز است ، اما پروسه روان درمانی و درمان وابستگی افراد در مرکز ترک سورچه ممکن است متغییر و متفاوت باشد.

 • اختلال حاد روانی و تغییرات شدید هیجانی و احساسی
 • گرم شدن بدن
 • خشکی دهان
 • تهوع و استفراغ
 • خارش شدید پوست
 • احساس کسل بودن و خواب آلودگی
 • اختلال در سیستم عصبی مرکز

مقالات مرتبط مرتبط

لیست متخصصین

دکتر ابراهیم زاده
فوق دکترا نوروساینس
دکتر سمیعی
سوپروایزر بخش نوروساینس
دکتر بهاره عیوض نژاد
روانپزشک و متخصص ترک اعتیاد

سوالات متداول

بهترین روش ترک اعتیاد سورچه این است که مراحل سم زدایی و روان‌درمانی بیمار تحت نظر یک پزشک مجرب با دانش تخصصی در این زمینه باشد.

مدت زمان ترک مصرف این ماده نیز برای هر شخص متفاوت خواهد بود. در کل بازه زمانی سم زدایی تدریجی برای بیماران دچار اعتیاد به مورفین بین 12 الی 14 روز است ، اما پروسه روان درمانی و درمان وابستگی افراد در مرکز ترک سورچه ممکن است متغییر و متفاوت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + نوزده =

بهبودی از امروز شروع می شود

اکنون برای حمایت از ترک اعتیاد تماس بگیرید

فرم درخواست مشاوره